2. Procedure
Procedure
Title: Polymerer TEAB 2027
Description: Upphandling av ramavtal avseende polymerer för avloppsreningsverk, slamavvattning och vattenrening. Köpare är Trollhättan Energi AB.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24000000 Chemical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Polymerer 2027 TEAB