2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ,ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ,ΣΙΤΙΣΗ ΑΠΟΡΩΝ ,ΣΒΟΥΡΕΝΕΙΟ ΚΔΑΠΑμεΑ ΕΕΕΕΚ ΔΗΜΟΥ ΚΩ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΩ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΙΤΙΣΗ ΑΠΟΡΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΣΒΟΥΡΕΝΕΙΟ ΚΔΑΠΑμεΑ & ΕΕΕΕΚ ΔΗΜΟΥ ΚΩ
Description: ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΙΤΙΣΗ ΑΠΟΡΩΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΣΒΟΥΡΕΝΕΙΟ ΚΔΑΠΑμεΑ & ΕΕΕΕΚ ΔΗΜΟΥ ΚΩ
Quantity: 1