See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Nakup sekvenatorja z vzdrževanjem in potrošnim materialom
Description: Predmet naročila je nakup sekvenatorja nukleinskih kislin za sekvenciranje po Sagnerju in fragmentno analizo označevanih produktov skupaj z pogarancijskim vzdrževanjem in potrošnim materialom.
Internal identifier: JN-0042/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 609349