See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zavojni i netkani materijal
Description: Predmet nabave je nabava zavojnog i netkanog materijala, podijeljen na grupe predmeta nabave. Ovaj postupak predstavlja ponovljeni postupak javne nabave za grupe koje su poništene u prethodnom postupku javne nabave istog naziva (broj objave: 2026/S F02-0005484). Prvotna ukupna procijenjena vrijednost cjelokupnog predmeta nabave iznosila je 1.400.000,00 EUR, a nakon donesenih odluka o odabiru za odabrane grupe te odluka o poništenju za poništene grupe, procijenjena vrijednost ovog ponovljenog postupka za poništene grupe iznosi 522.800,00 EUR
Internal identifier: 189-2026-LJ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 19270000 Non-woven fabrics
5. Lot
Lot: LOT-0009
Title: Grupa 9
Description: Medicinski potrošni materijal od netkanog tekstila i zavojni materijal.
Internal identifier: 189-2026-LJ-9
Lot: LOT-0012
Title: Grupa 12
Internal identifier: 189-2026-LJ-12
Lot: LOT-0015
Title: Grupa 15
Internal identifier: 189-2026-LJ-15
Lot: LOT-0020
Title: Grupa 20
Internal identifier: 189-2026-LJ-20
Lot: LOT-0022
Title: Grupa 22
Internal identifier: 189-2026-LJ-22
Lot: LOT-0024
Title: Grupa 24
Internal identifier: 189-2026-LJ-24
Lot: LOT-0030
Title: Grupa 30
Internal identifier: 189-2026-LJ-30
Lot: LOT-0031
Title: Grupa 31
Internal identifier: 189-2026-LJ-31
Lot: LOT-0034
Title: Grupa 34
Internal identifier: 189-2026-LJ-34