759051-2026 - Competition
Poland – Construction work – Budowa kompleksu sportowego w Regułach – etap 0
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa kompleksu sportowego w Regułach – etap 0
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji Etapu 0 inwestycji pn. Budowa kompleksu sportowego w Regułach w ramach zadania budżetowego pn.: „P-Budowa kompleksu edukacyjnego w Regułach II etap – zaspokojenie zbiorowych potrzeb mieszkańców”, zlokalizowanej na działkach nr ewid. 628/5, 628/6, 628/9 i 628/12, obręb 0013 Reguły, przy ul. Kuchy, obejmujących budowę budynku szatniowego oraz zagospodarowanie terenu wraz z obiektami sportowymi, układem komunikacyjnym i niezbędną infrastrukturą techniczną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w wielobranżowej dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do SWZ.
Internal identifier: ZP.271.1.23.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Budowa kompleksu sportowego w Regułach – etap 0.
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45232460 Sanitary works, 45233200 Various surface works, 45233161 Footpath construction work, 45400000 Building completion work, 45421000 Joinery work, 45233253 Surface work for footpaths, 45111291 Site-development work