759476-2026 - Competition
Belgium – Services related to soil pollution – Aanstelling van een erkend bodemsaneringsdeskundige voor de uitvoering van de vereiste bodemonderzoeken op de site Sofitex te Waregem
Contract or concession notice – standard regime
Services - Works
2. Procedure
Procedure
Title: Aanstelling van een erkend bodemsaneringsdeskundige voor de uitvoering van de vereiste bodemonderzoeken op de site Sofitex te Waregem
Description: De opdracht betreft de aanstelling van een erkend bodemsaneringsdeskundige type 2 die, in eigen naam en onder eigen verantwoordelijkheid conform het Bodemdecreet en het VLAREBO-besluit, alle vereiste bodemonderzoeken uitvoert op de voormalige bedrijfssite “Sofitex” te Waregem, met het oog op het verlijden van de authentieke akte tot aankoop van de site door Intercommunale Leiedal.
Internal identifier: I WAR 36
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 90732000 Services related to soil pollution
Additional classification (cpv): 45111250 Ground investigation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I WAR 36 - 1
Internal identifier: 1