2. Procedure
Procedure
Title: Inzameling en verwerking van matrassen
Description: De uit te voeren dienst betreft het verwerven en verwerken van matrassen, ingezameld vanop de 14 recyclageparken van ILvA (zonder dat door ILvA in tussenoverslag wordt ILvA voorzien).
Internal identifier: MG/2026/04
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MG/2026/04 - 1
Internal identifier: 1