759717-2026 - Competition
Netherlands – Engineering services – Ingenieursdiensten Zuidoostflank Zierikzee
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ingenieursdiensten Zuidoostflank Zierikzee
Description: Het doel van deze niet-openbare Europese aanbesteding is het selecteren van één ingenieursbureau waarmee de gemeente een raamovereenkomst sluit (looptijd van 4 jaar met drie verlengopties van 2 jaar) voor alle voorkomende ingenieursdiensten in de GWW-sector die nodig zijn voor het bouw- en woonrijp maken van het bedrijventerrein Zuidoostflank Zierikzee. De focus ligt vooral op engineering & advisering. De raming van de opdracht (looptijd 10 jaar) wordt door de gemeente geschat op € 1.900.000,-. De gemeente is op basis van jurisprudentie (arrest ECLI:EU:C:2018:1034) verplicht om een maximale opdrachtwaarde op te nemen . De maximale opdrachtwaarde over de gehele looptijd inclusief verlengopties van de Raamovereenkomst wordt vastgesteld op € 3.800.000,- inclusief prijsindexaties, exclusief BTW. Gezien de grote onvoorspelbaarheid van deze dienstverlening wordt de marge van tweemaal het geraamde bedrag genomen. Het toekomstige bedrijventerrein kent een omvang van globaal 50 ha.
Internal identifier: 2026 - 1723701
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Het doel van deze niet-openbare Europese aanbesteding is het selecteren van één ingenieursbureau waarmee de gemeente een raamovereenkomst sluit (looptijd van 4 jaar met drie verlengopties van 2 jaar) voor alle voorkomende ingenieursdiensten in de GWW-sector die nodig zijn voor het bouw- en woonrijp maken van het bedrijventerrein Zuidoostflank Zierikzee. De focus ligt vooral op engineering & advisering. De raming van de opdracht (looptijd 10 jaar) wordt door de gemeente geschat op € 1.900.000,-. De gemeente is op basis van jurisprudentie (arrest ECLI:EU:C:2018:1034) verplicht om een maximale opdrachtwaarde op te nemen . De maximale opdrachtwaarde over de gehele looptijd inclusief verlengopties van de Raamovereenkomst wordt vastgesteld op € 3.800.000,- inclusief prijsindexaties, exclusief BTW. Gezien de grote onvoorspelbaarheid van deze dienstverlening wordt de marge van tweemaal het geraamde bedrag genomen. Indien binnen de contractduur van Raamovereenkomst (maximaal 10 jaar) de maximale opdrachtwaarde van € 3.800.000,- inclusief prijsindexaties, exclusief BTW. wordt bereikt, zal de Raamovereenkomst met de Opdrachtnemer eindigen en verstrekt de Gemeente in dat geval geen Nadere opdrachten meer, waarbij de Opdrachtnemer ter zake geen aanspraak kan maken op schadevergoeding op welke grond dan ook. Het toekomstige bedrijventerrein kent een omvang van globaal 50 ha.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Gemeente gaat een Raamovereenkomst aan voor de periode van vier (4) jaar, met de mogelijkheid om driemaal met twee (2) jaar te verlengen.