2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst aankoop ecologische schoonmaakmaterialen, hygiëneproducten en verbruiksgoederen
Description: Raamovereenkomst aankoop ecologische schoonmaakmaterialen, hygiëneproducten en verbruiksgoederen
Internal identifier: 2026G&L13-1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39800000 Cleaning and polishing products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026G&L13-1 - 1
Internal identifier: 1