See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: NU Kinderstad - Schoonmaak Basisschool Rendierhof
Description: Deze opdracht komt voort uit het DAS Schoonmaakdiensten en ziet op de schoonmaak van Basischool Rendierhof van Kinderstad.
Type of procedure: Restricted
Main features of the procedure: "Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld."
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000