759960-2026 - Competition
Poland – Food, beverages, tobacco and related products – Zakład Karny Nr 2 w Strzelcach Opolskich
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakład Karny Nr 2 w Strzelcach Opolskich
Description: Dostawy pieczywa do Zakładu Karnego Nr 2 w Strzelcach Opolskich
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – dostawy pieczywa do Zakładu Karnego Nr 2 w Strzelcach Opolskich (ul. Klonowa 3, 47-100 Strzelce Opolskie)
Description: 1. Chleb pszenny Krojony, pakowany w folii, z mąki pszennej chlebowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku (opakowaniu) dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 6 800 kg. Dzienne dostawy: ok. 200 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 40 800 2. Chleb razowy Krojony, pakowany w folii, z mieszanej mąki razowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna, pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 240kg. Dzienne dostawy ok. 6 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 1 426 3 Bułka tarta Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 40 kg. Dostawy sukcesywne po około 20 kg. Opakowanie: 1 kg. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 240
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – dostawy pieczywa do Zakładu Karnego Nr 1 w Strzelcach Opolskich (ul. Karola Miarki 1, 47-100 Strzelce Opolskie)
Description: 1 Chleb pszenny Krojony, pakowany w folii, z mąki pszennej chlebowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna, pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku (opakowaniu) dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 10 000 kg. Dzienne dostawy: ok 350 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 63 100 2 Chleb razowy Krojony, pakowany w folii, z mieszanej mąki razowej, bez ulepszaczy, waga jednego bochenka: 0,350 kg. Miękisz nie powinien posiadać oznak lepkości, zawilgocenia, grudek, pleśni, zdeformowania, zabrudzenia, spalenia. Cechy miękiszu: elastyczna, pulchna konsystencja złączona ze skórką. Skórka o odpowiedniej barwie, lśniąca, bez popękań, złączona z miękiszem. Na każdym bochenku (opakowaniu) dołączona data przydatności do spożycia oraz skład. Szacunkowe miesięczne zapotrzebowanie: około 600 kg. Dzienne dostawy ok. 20 kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 dni od daty dostawy. Jakość art. żywnościowego nie może odbiegać od Polskich Norm. kg 3 750