See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Medicinski potrošni materijal 3
Description: Kupnja i isporuka medicinskog potrošnog materijala 3 - nabava po grupama
Internal identifier: E-VV-4/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: GRUPA 1 - BUBREŽASTA ZDJELICA
Description: GRUPA 1 - BUBREŽASTA ZDJELICA
Internal identifier: E-VV-4/26-1
Lot: LOT-0002
Title: GRUPA 2 - FILTERI ZA ANESTEZIOLOŠKI APARAT
Description: GRUPA 2 - FILTERI ZA ANESTEZIOLOŠKI APARAT
Internal identifier: E-VV-4/26-2
Lot: LOT-0003
Title: GRUPA 3 - FLOMASTERI ZA KOŽU
Description: GRUPA 3 - FLOMASTERI ZA KOŽU
Internal identifier: E-VV-4/26-3
Lot: LOT-0004
Title: GRUPA 4 - GAZA ZA MEDICINSKE NAMJENE 1
Description: GRUPA 4 - GAZA ZA MEDICINSKE NAMJENE 1
Internal identifier: E-VV-4/26-4
Lot: LOT-0005
Title: GRUPA 5 - GAZA ZA MEDICINSKE NAMJENE 2
Description: GRUPA 5 - GAZA ZA MEDICINSKE NAMJENE 2
Internal identifier: E-VV-4/26-5
Lot: LOT-0006
Title: GRUPA 6 - GAZA ZA MEDICINSKE NAMJENE 3
Description: GRUPA 6 - GAZA ZA MEDICINSKE NAMJENE 3
Internal identifier: E-VV-4/26-6
Lot: LOT-0007
Title: GRUPA 7 - IGLE I.M. ZA JEDNOKRATNU UPOTREBU
Description: GRUPA 7 - IGLE I.M. ZA JEDNOKRATNU UPOTREBU
Internal identifier: E-VV-4/26-7
Lot: LOT-0008
Title: GRUPA 8 - JEDNOKRATNA NAVLAKA ZA MADRAC
Description: GRUPA 8 - JEDNOKRATNA NAVLAKA ZA MADRAC
Internal identifier: E-VV-4/26-8
Lot: LOT-0009
Title: GRUPA 9 - JEDNOKRATNA PREGAČA
Description: GRUPA 9 - JEDNOKRATNA PREGAČA
Internal identifier: E-VV-4/26-9
Lot: LOT-0010
Title: GRUPA 10 - JEDNOKRATNE RUKAVICE OD FILSA
Description: GRUPA 10 - JEDNOKRATNE RUKAVICE OD FILSA
Internal identifier: E-VV-4/26-10
Lot: LOT-0011
Title: GRUPA 11 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 1
Description: GRUPA 11 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 1
Internal identifier: E-VV-4/26-11
Lot: LOT-0012
Title: GRUPA 12 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 2
Description: GRUPA 12 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 2
Internal identifier: E-VV-4/26-12
Lot: LOT-0013
Title: GRUPA 13 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 3
Description: GRUPA 13 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 3
Internal identifier: E-VV-4/26-13
Lot: LOT-0014
Title: GRUPA 14 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 4
Description: GRUPA 14 - JEDNOKRATNI MATERIJAL ZA OPERACIJSKU SALU 4
Internal identifier: E-VV-4/26-14
Lot: LOT-0015
Title: GRUPA 15 - JEDNOKRATNI ZAŠTITNI OGRTAČ
Description: GRUPA 15 - JEDNOKRATNI ZAŠTITNI OGRTAČ
Internal identifier: E-VV-4/26-15
Lot: LOT-0016
Title: GRUPA 16 - KIRURŠKI INSTRUMENTI ZA ARTROSKOPIJU KOLJENA
Description: GRUPA 16 - KIRURŠKI INSTRUMENTI ZA ARTROSKOPIJU KOLJENA
Internal identifier: E-VV-4/26-16
Additional classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
Lot: LOT-0017
Title: GRUPA 17 - KIRURŠKI MANTILI
Description: GRUPA 17 - KIRURŠKI MANTILI
Internal identifier: E-VV-4/26-17
Lot: LOT-0018
Title: GRUPA 18 - KIRURŠKI MANTILI 1
Description: GRUPA 18 - KIRURŠKI MANTILI 1
Internal identifier: E-VV-4/26-18
Lot: LOT-0019
Title: GRUPA 19 - KOMPLET ZA ARTROSKOPIJU KOLJENA
Description: GRUPA 19 - KOMPLET ZA ARTROSKOPIJU KOLJENA
Internal identifier: E-VV-4/26-19
Lot: LOT-0020
Title: GRUPA 20 - KOMPLET ZA OPERACIJU KUKA
Description: GRUPA 20 - KOMPLET ZA OPERACIJU KUKA
Internal identifier: E-VV-4/26-20
Lot: LOT-0021
Title: GRUPA 21 - KOMPRESE PAMUČNE
Description: GRUPA 21 - KOMPRESE PAMUČNE
Internal identifier: E-VV-4/26-21
Lot: LOT-0022
Title: GRUPA 22 - MASKA ZA LICE S GUMICOM
Description: GRUPA 22 - MASKA ZA LICE S GUMICOM
Internal identifier: E-VV-4/26-22
Lot: LOT-0023
Title: GRUPA 23 - OBLOGE OD HIDROFIBERA
Description: GRUPA 23 - OBLOGE OD HIDROFIBERA
Internal identifier: E-VV-4/26-23
Lot: LOT-0024
Title: GRUPA 24 - OPREMA ZA ARTROSKOPSKI STUP I
Description: GRUPA 24 - OPREMA ZA ARTROSKOPSKI STUP I
Internal identifier: E-VV-4/26-24
Lot: LOT-0025
Title: GRUPA 25 - ORTOPEDSKI SET
Description: GRUPA 25 - ORTOPEDSKI SET
Internal identifier: E-VV-4/26-25
Lot: LOT-0026
Title: GRUPA 26 - SPECIJALNA POKRIVALA ZA RANE
Description: GRUPA 26 - SPECIJALNA POKRIVALA ZA RANE
Internal identifier: E-VV-4/26-26
Lot: LOT-0027
Title: GRUPA 27 - SPIRALNA SVRDLA
Description: GRUPA 27 - SPIRALNA SVRDLA
Internal identifier: E-VV-4/26-27
Lot: LOT-0028
Title: GRUPA 28 - ŠPRICE
Description: GRUPA 28 - ŠPRICE
Internal identifier: E-VV-4/26-28
Lot: LOT-0029
Title: GRUPA 29 - TUPFERI
Description: GRUPA 29 - TUPFERI
Internal identifier: E-VV-4/26-29
Lot: LOT-0030
Title: GRUPA 30 - VATIRANAC OD GAZE
Description: GRUPA 30 - VATIRANAC OD GAZE
Internal identifier: E-VV-4/26-30
Lot: LOT-0031
Title: GRUPA 31 - VREĆICE ZA URIN
Description: GRUPA 31 - VREĆICE ZA URIN
Internal identifier: E-VV-4/26-31
Lot: LOT-0032
Title: GRUPA 32 - BIOAKTIVNO KOŠTANO STAKLO
Description: GRUPA 32 - BIOAKTIVNO KOŠTANO STAKLO
Internal identifier: E-VV-4/26-32
Additional classification (cpv): 33183000 Orthopaedic support devices
Lot: LOT-0033
Title: GRUPA 33 - KOMPRESE PAMUČNE 2
Description: GRUPA 33 - KOMPRESE PAMUČNE 2
Internal identifier: E-VV-4/26-33
Lot: LOT-0034
Title: GRUPA 34 - POSUDE ZA SONIKACIJU
Description: GRUPA 34 - POSUDE ZA SONIKACIJU
Internal identifier: E-VV-4/26-34
Lot: LOT-0035
Title: GRUPA 35 - ZAVOJ ZA ARTROSKOPIJU RAMENA 2
Description: GRUPA 35 - ZAVOJ ZA ARTROSKOPIJU RAMENA 2
Internal identifier: E-VV-4/26-35
Lot: LOT-0036
Title: GRUPA 36 - KOŽNO LJEPILO
Description: GRUPA 36 - KOŽNO LJEPILO
Internal identifier: E-VV-4/26-36
Lot: LOT-0037
Title: GRUPA 37 - NAVLAKA ZA MINI C LUK
Description: GRUPA 37 - NAVLAKA ZA MINI C LUK
Internal identifier: E-VV-4/26-37
Lot: LOT-0038
Title: GRUPA 38 - POTROŠNI MATRIJAL ZA BLIJEDU STAZU
Description: GRUPA 38 - POTROŠNI MATRIJAL ZA BLIJEDU STAZU
Internal identifier: E-VV-4/26-38
Lot: LOT-0039
Title: GRUPA 39 - KOŠTANI NADOMJESTAK U GRANULAMA
Description: GRUPA 39 - KOŠTANI NADOMJESTAK U GRANULAMA
Internal identifier: E-VV-4/26-39
Lot: LOT-0040
Title: GRUPA 40 - JEDNOKRATNI SET ZA ISPIRANJE
Description: GRUPA 40 - JEDNOKRATNI SET ZA ISPIRANJE
Internal identifier: E-VV-4/26-40
Lot: LOT-0041
Title: GRUPA 41 - BALON ZA REANIMACIJU
Description: GRUPA 41 - BALON ZA REANIMACIJU
Internal identifier: E-VV-4/26-41
Lot: LOT-0042
Title: GRUPA 42 - ŠKARE ZA GIPS I ZAVOJE
Description: GRUPA 42 - ŠKARE ZA GIPS I ZAVOJE
Internal identifier: E-VV-4/26-42
Lot: LOT-0043
Title: GRUPA 43 - ARTROSKOPSKI REZAČ KONCA
Description: GRUPA 43 - ARTROSKOPSKI REZAČ KONCA
Internal identifier: E-VV-4/26-43
Lot: LOT-0044
Title: GRUPA 44 - POTROŠNI MATERIJAL ZA MINIMALNO INVAZIVNE POSTUPKE KOMPATIBILAN S POSTOJEĆOM ARTHREX OPREMOM
Description: GRUPA 44 - POTROŠNI MATERIJAL ZA MINIMALNO INVAZIVNE POSTUPKE KOMPATIBILAN S POSTOJEĆOM ARTHREX OPREMOM
Internal identifier: E-VV-4/26-44
Lot: LOT-0045
Title: GRUPA 45 - KIRURŠKE IGLE
Description: GRUPA 45 - KIRURŠKE IGLE
Internal identifier: E-VV-4/26-45
Lot: LOT-0046
Title: GRUPA 46 - ČETKICA ZA KIRURŠKO PRANJE RUKU
Description: GRUPA 46 - ČETKICA ZA KIRURŠKO PRANJE RUKU
Internal identifier: E-VV-4/26-46
Lot: LOT-0047
Title: GRUPA 47 - KIRURŠKI INSTRUMENTI OSNOVNI
Description: GRUPA 47 - KIRURŠKI INSTRUMENTI OSNOVNI
Internal identifier: E-VV-4/26-47
Lot: LOT-0048
Title: GRUPA 48 - VIŠEKRATNA ČETKA
Description: GRUPA 48 - VIŠEKRATNA ČETKA
Internal identifier: E-VV-4/26-48
Lot: LOT-0049
Title: GRUPA 49 - SISTEMI ZA UREĐAJ RANGER PRESSURE INFUSOR
Description: GRUPA 49 - SISTEMI ZA UREĐAJ RANGER PRESSURE INFUSOR
Internal identifier: E-VV-4/26-49
Lot: LOT-0050
Title: GRUPA 50 - KIRURŠKI INSTRUMENTI SPECIJALNI
Description: GRUPA 50 - KIRURŠKI INSTRUMENTI SPECIJALNI
Internal identifier: E-VV-4/26-50
Lot: LOT-0051
Title: GRUPA 51 - ARTROSKOPSKI HVATAČ
Description: GRUPA 51 - ARTROSKOPSKI HVATAČ
Internal identifier: E-VV-4/26-51
Lot: LOT-0052
Title: GRUPA 52 - SET ZA TRETIRANJE KRONIČNIH RANA
Description: GRUPA 52 - SET ZA TRETIRANJE KRONIČNIH RANA
Internal identifier: E-VV-4/26-52
Lot: LOT-0053
Title: GRUPA 53 - ZAVOJNI MATERIJAL 1.1.
Description: GRUPA 53 - ZAVOJNI MATERIJAL 1.1.
Internal identifier: E-VV-4/26-53
Lot: LOT-0054
Title: GRUPA 54 - JEDNOKRATNA ODJELA ZA OP. SALU
Description: GRUPA 54 - JEDNOKRATNA ODJELA ZA OP. SALU
Internal identifier: E-VV-4/26-54
Lot: LOT-0055
Title: GRUPA 55 - KIRURŠKO LJEPILO
Description: GRUPA 55 - KIRURŠKO LJEPILO
Internal identifier: E-VV-4/26-55
Lot: LOT-0056
Title: GRUPA 56 - SPUŽVICA ZA ČIŠĆENJE ELEKTRODA
Description: GRUPA 56 - SPUŽVICA ZA ČIŠĆENJE ELEKTRODA
Internal identifier: E-VV-4/26-56
Lot: LOT-0057
Title: GRUPA 57 - VENSKI KATETER
Description: GRUPA 57 - VENSKI KATETER
Internal identifier: E-VV-4/26-57
Lot: LOT-0058
Title: GRUPA 58 - NAVLAKA ZA STOLICE
Description: GRUPA 58 - NAVLAKA ZA STOLICE
Internal identifier: E-VV-4/26-58
Lot: LOT-0059
Title: GRUPA 59 - MINIJATURNI PROBIJAČI / KLIJEŠTA ZA AT RUČNOG ZGLOBA
Description: GRUPA 59 - MINIJATURNI PROBIJAČI / KLIJEŠTA ZA AT RUČNOG ZGLOBA
Internal identifier: E-VV-4/26-59
Lot: LOT-0060
Title: GRUPA 60 - JEDNOKRATNI TRIPOLARNI INSTRUMENT ZA OKLUZIJU ŽILA KOMPATIBILAN S UREĐAJEM VIO SEAL
Description: GRUPA 60 - JEDNOKRATNI TRIPOLARNI INSTRUMENT ZA OKLUZIJU ŽILA KOMPATIBILAN S UREĐAJEM VIO SEAL
Internal identifier: E-VV-4/26-60
Lot: LOT-0061
Title: GRUPA 61 - KOLAGENSKA MEMBRANA
Description: GRUPA 61 - KOLAGENSKA MEMBRANA
Internal identifier: E-VV-4/26-61
Lot: LOT-0062
Title: GRUPA 62 - POTROŠNI MATERIJAL ZA DE SOUTTER POSTOJEĆU OPREMU
Description: GRUPA 62 - POTROŠNI MATERIJAL ZA DE SOUTTER POSTOJEĆU OPREMU
Internal identifier: E-VV-4/26-62
Lot: LOT-0063
Title: GRUPA 63 - LABORATORIJSKI REAGENSI II
Description: GRUPA 63 - LABORATORIJSKI REAGENSI II
Internal identifier: E-VV-4/26-63
Lot: LOT-0064
Title: GRUPA 64 - MASKA ZA LICE II
Description: GRUPA 64 - MASKA ZA LICE II
Internal identifier: E-VV-4/26-64
Lot: LOT-0065
Title: GRUPA 65 - OSNOVNI KOMPLET ZA MANJE OP. ZAHVATE
Description: GRUPA 65 - OSNOVNI KOMPLET ZA MANJE OP. ZAHVATE
Internal identifier: E-VV-4/26-65
Lot: LOT-0066
Title: GRUPA 66 - KOMPLET ZA OP. KUKA - RAVNI POLOŽAJ
Description: GRUPA 66 - KOMPLET ZA OP. KUKA - RAVNI POLOŽAJ
Internal identifier: E-VV-4/26-66