760146-2026 - Competition
Poland – Urology, exploration devices – Dostawa systemu do ablacji tkanki przerośniętej prostaty u pacjentów z BPH (zestaw wraz z dzierżawą konsoli) do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego sp. z o.o. w Warszawie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa systemu do ablacji tkanki przerośniętej prostaty u pacjentów z BPH (zestaw wraz z dzierżawą konsoli) do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego sp. z o.o. w Warszawie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do ablacji tkanki przerośniętej prostaty u pacjentów z BPH (zestaw wraz z dzierżawą konsoli) do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego sp. z o.o. w Warszawie
Internal identifier: ZP.76.PM.2026 - ablacja
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33125000 Urology, exploration devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do ablacji tkanki przerośniętej prostaty u pacjentów z BPH (zestaw wraz z dzierżawą konsoli) do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego sp. z o.o. w Warszawie.
Internal identifier: Dostawa systemu do ablacji tkanki przerośniętej prostaty u pacjentów z BPH (zestaw wraz z dzierżawą konsoli) do Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego sp. z o.o. w Warszawie