2. Procedure
Procedure
Title: PROJEKT ZAGREB: UPRAVLJANJE PROJEKTOM
Description: Predmet nabave je usluga upravljanja Projektom Zagreb (Razvoj vodno - komunalne infrastrukture aglomeracije Zagreb) koji se sufinancira iz EU fondova. Usluga upravljanja projektom u okviru ovog ugovora provodi se sukladno Zakonu o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje (NN 78/15 s izmjenama i dopunama), Zakonu o gradnji (NN 155/25), važećim propisima koji se odnose na predmet ovog postupka javne nabave, pravilnicima i hrvatskim normama, pravilima struke, projektnoj dokumentaciji, posebnim zahtjevima Naručitelja po ugovorima o izvođenju radova te Projektnom zadatku. Usluga uključuje i aktivnosti (FIDIC) Inženjera (za Aktivnosti 1 - 6), evaluaciju ponuda za ostale postupke nabave u sklopu Projekta Zagreb te aktivnosti upravljanja BIM okruženjem i izrada BIM modela postojećeg stanja (za Aktivnosti 5 i 6). Usluga upravljanja projektom provodi se u potpunoj sukladnosti s relevantnim zakonodavstvom RH i EU. Prema odredbama Zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje (NN 78/15 s izmjenama i dopunama) projekt zbog svoje investicijske vrijednosti ulazi u obavezu imenovanja Voditelja projekta od strane Naručitelja. Ugovor za usluge upravljanje projektom projekta obuhvaća sljedeće aktivnosti: 1) AKTIVNOST 1 - UPRAVLJANJE PROJEKTOM USPOSTAVE NULTE ZONE VODOOPSKRBNOG SUSTAVA GRADA ZAGREBA 2) AKTIVNOST 2 - UPRAVLJANJE PROJEKTOM REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJA SUSTAVA VODOOPSKRBE I ODVODNJE GRUPA A – ŠIRENJE MREŽE ODVODNJE NA PODRUČJU RESNIKA, SESVETSKE SOPNICE I POPOVCA, SPOJ SESVETA NA CUPOVZ 3) AKTIVNOST 3 - UPRAVLJANJE PROJEKTOM REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJA SUSTAVA VODOOPSKRBE I ODVODNJE GRUPA B– REKONSTRUKCIJA I DOGRADNJA SUSTAVA VODOOPSKRBE I ODVODNJE NA PODRUČJU SESVETA 4) AKTIVNOST 4 - UPRAVLJANJE PROJEKTOM REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJA SUSTAVA VODOOPSKRBE I ODVODNJE GRUPA C – IZGRADNJA SUSTAVA ODVODNJE DONJEG STUPNIKA I AGLOMERACIJE GLAVNIČICA I NADOGRADNJA I REKONSTRUKCIJA SUSTAVA VODOOPSKRBE NA PODRUČJU SESVETA 5) AKTIVNOST 5 - UPRAVLJANJE PROJEKTOM DOGRADNJE CENTRALNOG UREĐAJA ZA PROČIŠĆAVANJE OTPADNIH VODA GRADA ZAGREBA NA 3. STUPANJ PROČIŠĆAVANJA ZA UKLANJANJE DUŠIKA I FOSFORA 6) AKTIVNOST 6 - UPRAVLJANJE PROJEKTOM UNAPRJEĐENJA LINIJE OBRADE MULJA NA CENTRALNOM UREĐAJU ZA PROČIŠĆAVANJE OTPADNIH VODA GRADA ZAGREBA S UVOĐENJEM TH PROCESA I TERMALNOG SUŠENJA 7) AKTIVNOST 7 - UPRAVLJANJE AKTIVNOŠĆU INFORMIRANJA I VIDLJIVOSTI Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u prilogu ove Dokumentacije o nabavi (dalje u tekstu: DON) Prilog 3_Projektni zadatak.
Internal identifier: 2026-719
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71541000 Construction project management services
5. Lot
Lot: LOT-0000