760274-2026 - Competition
Estonia – Fuels – Diislikütuse B0, HVO100 ja AdBlue hankimine
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Diislikütuse B0, HVO100 ja AdBlue hankimine
Description: Riigihanke esemeks on Aktsiaseltsi Tallinna Linnatransport vajadustele vastava diislikütuse B0, parafiinse diislikütuse HVO100 ning AdBlue ostmine ja tarnimine koos tehnilises kirjelduses nimetatud kaasnevate tegevustega. Hankija võimaldab pakkujatel enne pakkumuste esitamise tähtpäeva võrdsetel tingimustel tutvuda lepingu täitmisega seotud tanklate, mahutite ja seadmetega kohapeal. Kadaka tee 62a toimub tutvumine 20.10.2026 kell 10.00 ja Peterburi tee 73 toimub tutvumine 21.10.2026 kell 9.00. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315603-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 09134230 Biodiesel, 09130000 Petroleum and distillates, 09134200 Diesel fuel, 24957000 Chemical additives
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Diislikütus B0
Description: Diislikütus B0-d kasutatakse diiselmootoriga sõidukites. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315603-0001
Main classification (cpv): 09134200 Diesel fuel
Lot: LOT-0002
Title: HVO100
Description: HVO100 on taastuvast bioloogilise päritoluga toorainest hüdrotöötluse teel toodetud parafiinne diislikütus, mis on ette nähtud kasutamiseks parafiinse diislikütusega ühilduvates diiselmootorites. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315603-0002
Main classification (cpv): 09134230 Biodiesel
Lot: LOT-0003
Title: AdBlue
Description: AdBlue on kasutamiseks diiselmootoriga sõidukite SCR-süsteemides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315603-0003
Main classification (cpv): 24957000 Chemical additives