760389-2026 - Competition
Netherlands – Sewer cleaning services – ROK Reinigen en Inspecteren riolering DOWR 2027-2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ROK Reinigen en Inspecteren riolering DOWR 2027-2030
Description: De hoofdriolering van de gemeente Deventer, Olst-Wijhe en Raalte heeft onderhoud nodig. Om de staat van de riolering in beeld te hebben moet er jaarlijks gereinigd en geïnspecteerd worden. Daarvoor brengen de gemeenten dit onderhoudscontract op de markt. De gemeenten hebben per jaar gemiddeld een budget voor het reinigen en inspecteren. Het budget wordt als taakstellend gezien. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen wijzigen, met dien verstande dat de omvang van de opdracht het plafondbedrag niet te boven kan gaan. Omvang: Perceel 1, Deventer, jaarbudget ca. € 300.000, plafondbedrag € 1.800.000,- (4 jaar). Perceel 2, Olst-Wijhe, jaarbudget ca. € 50.000, plafondbedrag € 300.000,- (4 jaar). Perceel 3, Raalte, jaarbudget ca. € 120.000, plafondbedrag € 720.000,- (4 jaar).
Internal identifier: DOWR2026-01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
Additional classification (cpv): 90491000 Sewer survey services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Deventer
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: o het uitvoeren van een voorschouw; o het reinigen van hoofdriolering; o het reinigen van inspectieputten; o het afvoeren van RKG-slib; o het inspecteren van hoofdriolering; o het inspecteren van inspectieputten; o het frezen van wortelingroei; o het treffen van verkeersmaatregelen. De gemeente Deventer heeft per jaar gemiddeld ca. € 300.000 budget voor het reinigen en inspecteren. Het budget wordt als taakstellend gezien. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen wijzigen, met dien verstande dat de omvang van de opdracht het plafondbedrag van € 1.800.000,- (4 jaar) niet te boven kan gaan.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Olst-Wijhe
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: o het uitvoeren van een voorschouw; o het reinigen van hoofdriolering; o het reinigen van infiltratieriolering; o het afvoeren van RKG-slib; o het inspecteren van hoofdriolering; o het inspecteren van infiltratieriolering; o het treffen van verkeersmaatregelen. De gemeente Olst-Wijhe heeft per jaar gemiddeld ca. € 50.000 budget voor het reinigen en inspecteren. Het budget wordt als taakstellend gezien. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen wijzigen, met dien verstande dat de omvang van de opdracht het plafondbedrag van € 300.000,- (4 jaar) niet te boven kan gaan.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 Raalte
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: o het uitvoeren van een voorschouw; o het reinigen van hoofdriolering; o het reinigen van inspectieputten; o het afvoeren van RKG-slib; o het inspecteren van hoofdriolering; o het treffen van verkeersmaatregelen. De gemeente Raalte heeft per jaar gemiddeld ca. € 120.000 budget voor het reinigen en inspecteren. Het budget wordt als taakstellend gezien. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen wijzigen, met dien verstande dat de omvang van de opdracht het plafondbedrag van € 720.000,- (4 jaar) niet te boven kan gaan.
Internal identifier: 3