2. Procedure
Procedure
Title: Tervikliku e-kursuse loomise tarkvara litsentsid ja kasutajatugi
Description: Tervikliku e-kursuse loomise tarkvara litsentsid ja kasutajatugi. Raamlepingu eesmärk on sätestada tingimused, mille alusel saavad Lisas 3 „Tarkvara litsentsi tellijad“ nimetatud Eesti kõrgkoolid (edaspidi tellijad) raamlepingu kehtivuse ajal täitjalt tellida ja kasutada tervikliku e-kursuse loomise tarkvara litsentse koos kasutajatoega (edaspidi teenus). Harno on raamlepingu sõlminud riigihanke korraldaja ja raamlepingu haldajana. Harno ei ole raamlepingu alusel tellitavate tarkvara litsentside tellija ega kasutaja. Hankelepingud sõlmitakse täitja ja riigihanke Lisas 3 nimetatud tellijate vahel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 316974-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000