760544-2026 - Competition
Slovenia – Accounting services – Računovodstvo 2030
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Računovodstvo 2030
Description: Opravljanje računovodskih storitev
Internal identifier: JN-80736
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79211000 Accounting services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 610255
Options:
Description of the options: Pogodba se podaljša za 3 mesece. Ta sprememba je v naprej predvidena in vključena v ocenjeno vrednost javnega naročila. Stranki za ta namen k pogodbi skleneta aneks na podlagi 1. točke prvega odstavka 95. člena ZJN-3.