760654-2026 - Competition
Poland – Information and promotion products – Zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno - edukacyjnych z logo Polski Atom
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno - edukacyjnych z logo Polski Atom
Description: Zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno - edukacyjnych z logo Polski Atom
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Zaprojektowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno - edukacyjnych z logo Polski Atom
Internal identifier: BDG-WZP.260.24.2026