760997-2026 - Competition
Poland – Load-bearing structure design services – Kompleksowa organizacja 2 (dwóch) stoisk wystawienniczych, Województwa Śląskiego oraz Miasta Katowice, na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM (16-19 marca 2027 r.)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa organizacja 2 (dwóch) stoisk wystawienniczych, Województwa Śląskiego oraz Miasta Katowice, na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM (16-19 marca 2027 r.)
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja 2 (dwóch) stoisk wystawienniczych, Województwa Śląskiego oraz Miasta Katowice, na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM (16-19 marca 2027 r.)
Internal identifier: BZ-ZP.272.5.32.2026.WL
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2026 r., poz. 793), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Warunków Zamówienia (w skrócie: SWZ) formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 3. Oferta oraz wszystkie wymagane dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 6. Ofertę wraz z załącznikami należy przekazać za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl. 7. Wraz z ofertą należy złożyć: 7.1. Projekt koncepcji tj. wstępny projekt architektoniczny (techniczny wraz z wymiarami) oraz wstępny projekt graficzny zabudowy i umeblowania 2 stoisk wystawienniczych na podstawie wytycznych Zamawiającego, określonych w Zadaniu 1 w części III Opisu Przedmiotu Zamówienia stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ, jako przedmiotowy środek dowodowy, na potwierdzenie zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, o których mowa w rozdziale XIV SWZ – zgodnie z zapisami rozdziału IV SWZ. 7.2. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), które stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w pkt 2.1.6 niniejszego ogłoszenia; 7.3. Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp. 7.4.Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. 7.5. Pełnomocnictwa - jeżeli dotyczy; 7.6. oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej, zgodnie z zapisami rozdziału XI SWZ - w przypadku wniesienia wadium w postaci niepieniężnej. 8. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale X SWZ. 9. Strona internetowa prowadzonego postępowania oraz na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_powyzej_kwot_unijnych/?p=2026%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71327000 Load-bearing structure design services
Additional classification (cpv): 63510000 Travel agency and similar services, 63516000 Travel management services, 55000000 Hotel, restaurant and retail trade services, 60000000 Transport services (excl. Waste transport), 63512000 Sale of travel tickets and package tours services, 79950000 Exhibition, fair and congress organisation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja 2 (dwóch) stoisk wystawienniczych, Województwa Śląskiego oraz Miasta Katowice, na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji MIPIM (16-19 marca 2027 r.) 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na następujące zadania: 2.1. Zadanie 1 – projekt i wykonanie 2 stoisk wystawienniczych wraz z montażem i demontażem oraz obsługą techniczną, 2.2. Zadanie 2 – obsługa gastronomiczna i usługa cateringowa na stoisku nr 1 (tylko dla Województwa Śląskiego), 2.3. Zadanie 3 – obsługa gastronomiczna i usługa cateringowa na stoisku nr 2 (tylko dla Miasta Katowice), 2.4. Zadanie 4 – usługa transportu lokalnego (tylko dla Miasta Katowice), 2.5. Zadanie 5 – organizacja wyjazdu delegacji osób z województwa śląskiego (tylko dla Województwa Śląskiego). 3. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ / Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w: 4.1 Załączniku nr 2A do SWZ – Województwo Śląskie; 4.2 Załączniku nr 2B do SWZ – Miasto Katowice. 5. Stoisko musi mieć m. in. Podłogę podestową (wysokość min. 3 cm, max. 4 cm). Krawędzie na całej długości stoisk ścięte, tym samym umożliwiające łatwy dostęp osobom z niepełnosprawnościami. Na podłodze odpowiednie jej okrycie, tj. np. wykładzina dywanowa wysokiej jakości bądź panele w macie lub połysku, antypoślizgowe. Krawędzie wykładziny / paneli powinny być zabezpieczone listwą. Podłoga identyczna dla obu stoisk. 6. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.