761136-2026 - Competition
Poland – Street-cleaning and sweeping services – Wykonywanie usługi zapewnienia czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i użytkowych, a także na innych terenach, obiektach i urządzeniach stanowiących własność Skarbu Państwa administrowanych przez Zamawiającego w 2027 r.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonywanie usługi zapewnienia czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i użytkowych, a także na innych terenach, obiektach i urządzeniach stanowiących własność Skarbu Państwa administrowanych przez Zamawiającego w 2027 r.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienia czystości i porządku w budynkach mieszkalnych i użytkowych, a także na innych terenach, obiektach i urządzeniach stanowiących własność Skarbu Państwa administrowanych przez Zamawiającego w 2027 r. obejmującej: - powierzchnię wewnętrzną do sprzątania – 3 428,00 m2, w tym: • budynki mieszkalne – 483 m2, • budynki użytkowe – 2 945 m2, - powierzchnię zewnętrzną do sprzątania – 10 755,00 m2. 2. Szczegółowy rzeczowy zakres czynności stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią także załączniki: a) Wykaz powierzchni do sprzątania - budynki mieszkalne Skarbu Państwa - załącznik nr 10 do SWZ, b) Mapy – wykaz powierzchni do sprzątania - budynki mieszkalne Skarbu Państwa - załącznik nr 10a do SWZ, c) Wykaz powierzchni do sprzątania - budynki użytkowe Skarbu Państwa - załącznik nr 11 do SWZ, d) Mapy – wykaz powierzchni do sprzątania - budynki użytkowe Skarbu Państwa - załącznik nr 11a do SWZ.
Internal identifier: TZ.250.123.2026.DPF
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
Additional classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services, 90911200 Building-cleaning services, 90911300 Window-cleaning services, 90513200 Urban solid-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001