761383-2026 - Competition
Czechia – Protective and safety clothing – OOPP a ostatní pracovní oděvy pro výjezdové skupiny
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: OOPP a ostatní pracovní oděvy pro výjezdové skupiny
Description: Předmětem veřejné zakázky na dodávky je pořízení nových pracovních oděvů a OOPP (dále též „Zboží“ nebo „výrobky“) pro pracovníky zadavatele. Oděvy jsou určeny především pro výjezdové skupiny zadavatele (dále též „VS“), které budou pracovní oděvy používat při poskytování přednemocniční neodkladné péče. Na základě výsledku zadávacího řízení bude uzavřena „Rámcová kupní smlouva“ s jedním vybraným dodavatelem (dále též „smlouva“) na období 4 let. Zadavatel požaduje pořízení těchto druhů oděvů: Polokošile, Kalhoty, Termoprádlo, Bundy (Parka, Softshell), Mikiny, Taktické vesty, Přířezy. Rozsah plnění jednotlivých částí veřejné zakázky je určen Přílohami č. 4.1. až č. 4.7. a předpokládané počty objednaného Zboží jsou uvedeny v Příloze č. 5 ZD. Dodavatel vypracuje a předloží zadavateli „Grafické návrhy Zboží“ (blíže uvedeno v čl. 4 odst. 4.4 bod 2, písm. b) ZD).
Internal identifier: 69/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: obsahuje zadávací dokumentace
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
Additional classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: V souladu s § 222 odst. 4 zákona především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10% původní hodnoty závazku.