761495-2026 - Competition
Poland – Surgical implants – Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego oraz zapewnienie depozytu sprzętu na potrzeby Oddziału Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego oraz zapewnienie depozytu sprzętu na potrzeby Oddziału Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Description: Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego oraz zapewnienie depozytu sprzętu na potrzeby Oddziału Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Internal identifier: DZP/2-23/233/162/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Część 1 - Stabilizacja kręgosłupa szyjnego przednia – urazowa (DEPOZYT)
Description: Część 1 - Stabilizacja kręgosłupa szyjnego przednia – urazowa (DEPOZYT)
Options:
Description of the options: 1. W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego jest jego uprawnieniem (a nie zobowiązaniem), nie jest obowiązkowe i nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie asortymentu objętego przedmiotem umowy, a także w ramach posiadanych środków finansowych. 2. Prawo opcji obejmuje uprawnienie do zwiększenia o 50,00% ilości każdej z pozycji asortymentowych, objętych przedmiotem umowy. W przypadku, gdy 50,00% danej pozycji asortymentowej stanowi ułamek, ilość objętą prawem opcji zaokrągla się w dół do liczby całkowitej. 3. Zamawiający z prawa opcji może korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wielkości.
Lot: LOT-0003
Title: Część 2 - Stabilizacja kręgosłupa szyjnego przednia zapalno-nowotworowa (DEPOZYT)
Description: Część 2 - Stabilizacja kręgosłupa szyjnego przednia zapalno-nowotworowa (DEPOZYT)
Lot: LOT-0004
Title: Część 3 - Zestaw do hybrydowej wielopoziomowej stabilizacji kręgosłupa (DEPOZYT pozycja 1 oraz 3)
Description: Część 3 - Zestaw do hybrydowej wielopoziomowej stabilizacji kręgosłupa (DEPOZYT pozycja 1 oraz 3)
Lot: LOT-0005
Title: Część 4 - Laminoplastyka szyjna
Description: Część 4 - Laminoplastyka szyjna
Lot: LOT-0006
Title: Część 5 - Stabilizacja transpedikularna 3 (DEPOZYT)
Description: Część 5 - Stabilizacja transpedikularna 3 (DEPOZYT)
Lot: LOT-0007
Title: Część 6 - Stabilizacja międzytrzonowa kręgosłupa lędźwiowego tytanowa 1 (DEPOZYT)
Description: Część 6 - Stabilizacja międzytrzonowa kręgosłupa lędźwiowego tytanowa 1 (DEPOZYT)
Lot: LOT-0008
Title: Część 7 - Stabilizacja międzytrzonowa kręgosłupa lędźwiowego do kręgosłupa osteoporotycznego (DEPOZYT)
Description: Część 7 - Stabilizacja międzytrzonowa kręgosłupa lędźwiowego do kręgosłupa osteoporotycznego (DEPOZYT)
Lot: LOT-0009
Title: Część 8 - Stabilizacja kręgosłupa lędźwiowego typu OLIF (DEPOZYT)
Description: Część 8 - Stabilizacja kręgosłupa lędźwiowego typu OLIF (DEPOZYT)
Lot: LOT-0010
Title: Część 9 - Stabilizacja kręgosłupa odcinka lędźwiowego 360 stopni
Description: Część 9 - Stabilizacja kręgosłupa odcinka lędźwiowego 360 stopni
Lot: LOT-0011
Title: Część 10 - Stymulator przeciwbólowy rdzeniowy
Description: Część 10 - Stymulator przeciwbólowy rdzeniowy
Lot: LOT-0012
Title: Część 11 - Programowalna pompa baklofenowa
Description: Część 11 - Programowalna pompa baklofenowa
Lot: LOT-0013
Title: Część 12 - Materiał kościozastępczy
Description: Część 12 - Materiał kościozastępczy
Lot: LOT-0014
Title: Część 13 - Preparat antyzrostowy
Description: Część 13 - Preparat antyzrostowy
Lot: LOT-0015
Title: Część 14 - Zastawka komorowo-otrzewnowa typu Hakim
Description: Część 14 - Zastawka komorowo-otrzewnowa typu Hakim
Lot: LOT-0016
Title: Część 15- Zastawka komoro-otrzewnowa membranowa
Description: Część 15- Zastawka komoro-otrzewnowa membranowa
Lot: LOT-0017
Title: Część 16 - Zastawka programowalna
Description: Część 16 - Zastawka programowalna
Lot: LOT-0018
Title: Część 17 - Zestaw do drenażu komorowego zewnętrznego
Description: Część 17 - Zestaw do drenażu komorowego zewnętrznego
Lot: LOT-0019
Title: Część 18 - Dren komorowy
Description: Część 18 - Dren komorowy
Lot: LOT-0020
Title: Część 19 - Zestaw do drenażu lędźwiowego
Description: Część 19 - Zestaw do drenażu lędźwiowego
Lot: LOT-0021
Title: Część 20 - Implant do rekonstrukcji nerwów obwodowych
Description: Część 20 - Implant do rekonstrukcji nerwów obwodowych
Lot: LOT-0022
Title: Część 21 – Materiał do kranioplastyki
Description: Część 21 – Materiał do kranioplastyki
Lot: LOT-0023
Title: Część 22 – Proteza kości czaszki
Description: Część 22 – Proteza kości czaszki
Lot: LOT-0024
Title: Część 23 – Kraniofiksatory
Description: Część 23 – Kraniofiksatory
Lot: LOT-0025
Title: Część 24 - Stabilizacja szyjna i podpotyliczno-szyjna (DEPOZYT)
Description: Część 24 - Stabilizacja szyjna i podpotyliczno-szyjna (DEPOZYT)
Lot: LOT-0026
Title: Część 25 - Stabilizacja transpedikularna piersiowo-lędźwiowa nawigowalna (DEPOZYT)
Description: Część 25 - Stabilizacja transpedikularna piersiowo-lędźwiowa nawigowalna (DEPOZYT)
Lot: LOT-0027
Title: Część 26 - Mikrodysektomia szyjna 2 (DEPOZYT)
Description: Część 26 - Mikrodysektomia szyjna 2 (DEPOZYT)
Lot: LOT-0028
Title: Część 27 – Wertebroplastyka (DEPOZYT)
Description: Część 27 – Wertebroplastyka (DEPOZYT)
Lot: LOT-0029
Title: Część 28 - Artroplastyka szyjna z możliwością implantacji cage nieruchomego tym samym Instrumentarium
Description: Część 28 - Artroplastyka szyjna z możliwością implantacji cage nieruchomego tym samym Instrumentarium
Lot: LOT-0030
Title: Część 29 - Zestaw do stabilizacji piersiowo – lędźwiowej
Description: Część 29 - Zestaw do stabilizacji piersiowo – lędźwiowej
Lot: LOT-0031
Title: Część 30 - Klipsy hemostatyczne do płata skórnego
Description: Część 30 - Klipsy hemostatyczne do płata skórnego
Lot: LOT-0032
Title: Część 31 - Zestaw do stabilizacji kręgosłupa u pacjentów onkologicznych (DEPOZYT)
Description: Część 31 - Zestaw do stabilizacji kręgosłupa u pacjentów onkologicznych (DEPOZYT)
Lot: LOT-0033
Title: Część 32 - Sferyczne znaczniki optyczne
Description: Część 32 - Sferyczne znaczniki optyczne
Lot: LOT-0034
Title: Część 33 - Zastawka komorowo- otrzewnowa Pudenz
Description: Część 33 - Zastawka komorowo- otrzewnowa Pudenz
Lot: LOT-0035
Title: Część 34- Zbiornik typu Rickham mniejszy, większy oraz dren dokomorowy
Description: Część 34- Zbiornik typu Rickham mniejszy, większy oraz dren dokomorowy
Lot: LOT-0036
Title: Część 35 - Dren dootrzewnowy
Description: Część 35 - Dren dootrzewnowy
Lot: LOT-0037
Title: Część 36 - Łącznik prosty silikonowy
Description: Część 36 - Łącznik prosty silikonowy
Lot: LOT-0038
Title: Część 37 - Urządzenie antysyfonowe ASD
Description: Część 37 - Urządzenie antysyfonowe ASD
Lot: LOT-0039
Title: Część 38 - Zestaw do przezskórnej stabilizacji stawu krzyżowo-biodrowego (DEPOZYT)
Description: Część 38 - Zestaw do przezskórnej stabilizacji stawu krzyżowo-biodrowego (DEPOZYT)
Lot: LOT-0040
Title: Część 39 - Zestaw do leczenia złamania zęba obrotnika
Description: Część 39 - Zestaw do leczenia złamania zęba obrotnika
Lot: LOT-0041
Title: Część 40 - Stabilizacja kręgosłupa lędźwiowego - tylno-boczna z LLIF
Description: Część 40 - Stabilizacja kręgosłupa lędźwiowego - tylno-boczna z LLIF
Lot: LOT-0042
Title: Część 41 - Osprzęt do aspiratora ultradźwiękowego Integra Clarity
Description: Część 41 - Osprzęt do aspiratora ultradźwiękowego Integra Clarity
Lot: LOT-0043
Title: Część 42 - Implanty do stabilizacji międzywyrostkowej w odcinku lędźwiowym
Description: Część 42 - Implanty do stabilizacji międzywyrostkowej w odcinku lędźwiowym
Lot: LOT-0044
Title: Część 43 - Zestaw do biopsji kręgosłupa
Description: Część 43 - Zestaw do biopsji kręgosłupa
Lot: LOT-0045
Title: Część 44 - Korpektomia szyjna, piersiowa i lędźwiowa rozprężalna
Description: Część 44 - Korpektomia szyjna, piersiowa i lędźwiowa rozprężalna
Lot: LOT-0046
Title: Część 45 - Stabilizacja kręgosłupa lędźwiowego - tylno-boczna z LLIF z śrubami (DEPOZYT)
Description: Część 45 - Stabilizacja kręgosłupa lędźwiowego - tylno-boczna z LLIF z śrubami (DEPOZYT)