761503-2026 - Competition
Netherlands – Miscellaneous food products – Voedingsmiddelen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Voedingsmiddelen
Description: Inkoop van voedingsmiddelen ten behoeve van het werkcafé Gemeente Steenwijkerland De geraamde waarde van de opdracht is 65.000 per jaar. Voor een looptijd van 6 jaar komt dit uit op een waarde van 390.000 euro. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 487.500, - exclusief btw. Dit bedrag is gebaseerd op de geraamde opdrachtwaarde vermeerderd met 25%.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Inkoop van voedingsmiddelen ten behoeve van het werkcafé Gemeente Steenwijkerland De geraamde waarde van de opdracht is 60.000 per jaar. Voor een looptijd van 6 jaar komt dit uit op een waarde van 360.000 euro
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsdocumenten