2. Procedure
Procedure
Title: Darba tirgus izvērtējums ar mērķi identificēt iespējas pārkvalificēt sociālajā jomā citu profesiju pārstāvjus
Description: Darba tirgus izvērtējums ar mērķi identificēt iespējas pārkvalificēt sociālajā jomā citu profesiju pārstāvjus
Internal identifier: LR LM 2026/44ESF+
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79315000 Social research services
5. Lot
Lot: LOT-0000