761869-2026 - Competition
Bulgaria – Tyre repair services, including fitting and balancing – “Монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми за лекотоварни и тежкотоварни автомобили, селскостопански машини и машини за извършване на изкопно-насипни работи, изправяне на джанти за нуждите на ТП ДЛС Чепино за срок от 24 месеца”.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: “Монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми за лекотоварни и тежкотоварни автомобили, селскостопански машини и машини за извършване на изкопно-насипни работи, изправяне на джанти за нуждите на ТП ДЛС Чепино за срок от 24 месеца”.
Description: Предмет на обществената поръчка е Ремонт на стари аварирали гуми за автомобили, мотоциклети и селскостопански машини (монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми, изправяне на джанти и др.) в зависимост от нуждите на Възложителя. Услугите монтаж, демонтаж, лепене, баланс на гуми, изправяне на джанти и др. трябва да бъдат извършвани в срок до 2 работни дни, считано от заявката на възложителя.
Internal identifier: 616431
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: За Възложителя възникнаха обстоятелства, които изискват спешно възлагане на настоящата поръчка- предходният договор със същия предмет е със срок до 04.06.2027г., но средствата са изчерпани почти на 100%. За притежаваните от Възложителя МПС в този период от годината възниква необходимост от спешна смяна на гумите, -т.е. монтаж, демонтаж, поради настъпващия зимен сезон. С цел да бъдат гарантирани здравето и животът на хората, управляващи МПС, е необходимо своевременно сключване на договор, за да може лекотоварните, тежкотоварните автомобили и машините за извършване на изкопно-насипни работи да бъдат поддържани в състояние, годно за работа.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50116500 Tyre repair services, including fitting and balancing
5. Lot
Lot: LOT-0001