2. Procedure
Procedure
Title: Smēķēšanas atmešanas atbalsta programmas īstenošana
Description: Smēķēšanas atmešanas atbalsta programmas īstenošana
Internal identifier: SPKC 2026/20/ESF
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Pasūtītājs palielina līguma summu ne vairāk kā 50% apmērā no sākotnējās līguma summas, ja:a) objektīvu un iepriekš neparedzamu apstākļu dēļ (piemēram, pieprasījums ir lielāks, nekā sākotnēji plānots) rodas nepieciešamība drukāt vairāk programmas metodiskos materiālus, sniegt vairāk metodisko atbalstu smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu vadītājiem, īstenot vairāk smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas (gan informatīvās nodarbības, gan pamatprogrammas grupu nodarbības, gan kompaktās programmas grupu nodarbības), nodrošināt vairāk individuālu telefonsarunu ar katru grupas dalībnieku, sagatavot vairāk prezentācijas un nodrošināt vairāk dalību pasākumos; b) Pasūtītājam ir pieejami finanšu līdzekļi lielāka skaita mērķauditorijas pārstāvju izglītošanai.