2. Procedure
Procedure
Title: Poskytovanie služieb v odpadovom hospodárstve v Obci Veľká Lomnica na obdobie rokov 2027 - 2030
Description: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb v odpadovom hospodárstve, pozostávajúcich zo zberu, prepravy a úpravy zmesového komunálneho odpadu, objemného odpadu, prepravy drobného stavebného odpadu, zberu a prepravy biologicky rozložiteľného odpadu, zberu, prepravy a zhodnotenia biologicky rozložiteľného kuchynského a reštauračného odpadu, zberu, prepravy a zneškodnenia/zhodnotenia elektroodpadu a nebezpečného odpadu, zberu a odvozu komunálnych odpadov – textílií a šatstva, ako aj vykonávaním triedeného zberu komunálneho odpadu na území Obce Veľká Lomnica v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Internal identifier: OBECVL-S/2026/2524/11224
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90510000 Refuse disposal and treatment, 90511100 Urban solid-refuse collection services, 90511200 Household-refuse collection services, 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001