762471-2026 - Competition
Netherlands – Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security – Full-service campagnebureau voor meerjarig Imagoprogramma OV
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Full-service campagnebureau voor meerjarig Imagoprogramma OV
Description: Samenwerkingsverband DOVA wenst door middel van deze Europese niet-openbare aanbesteding een Raamovereenkomst te sluiten met een full-service campagnebureau voor het landelijke meerjarige Imagoprogramma OV. Daarnaast worden twee reservebureaus gecontracteerd. De Opdracht ziet op de verdere ontwikkeling en uitvoering van een meerjarig imagoprogramma dat gericht is op het versterken van het imago van het openbaar vervoer in Nederland. De dienstverlening omvat onder meer strategische communicatieadvisering, campagneontwikkeling, creatieve productie, media-inzet, optimalisatie en programmatische ondersteuning. Voor een uitgebreidere beschrijving van de Opdracht wordt verwezen naar de Selectieleidraad. De geraamde omvang van de Opdracht bedraagt € 2.250.000 exclusief btw over de volledige looptijd van het Imagoprogramma OV. De maximale gezamenlijke waarde van de Raamovereenkomsten bedraagt € 4.500.000 exclusief btw. Zie voor meer informatie paragraaf 2.6 van de selectieleidraad.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Mogelijkheid tot verlenging, uitbreiding of wijziging van de scope, omvang en duur van het Imagoprogramma OV conform de herzieningsclausule en binnen de maximale waarde van de Raamovereenkomst.