See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ACCESORII PENTRU ANESTEZIE SI REANIMARE
Description: ACCESORII PENTRU ANESTEZIE SI REANIMARE Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 de zile Termenul limita pana la care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor va fi in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Internal identifier: 4505332202345
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: ACCESORII PENTRU ANESTEZIE SI REANIMARE Cantitatile minime si maxime aferente contractelor subsecvente/acordurilor cadru precum si valorile totale rezultate se regasesc in Documentatia de atribuire -> Sectiunea: Caiet de sarcini - Subsectiunea 3.4.1 Servicii si produse solicitate -> 3.4.1.1Denumirea serviciilor si produselor, cantitati si valori estimate