762522-2026 - Competition
Netherlands – Bicycles – EA Bedrijfsfietsen en handhavingsfietsen Gemeente Zwolle
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: EA Bedrijfsfietsen en handhavingsfietsen Gemeente Zwolle
Description: De gemeente Zwolle sluit voor deze opdracht per perceel een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer. De Raamovereenkomsten hebben betrekking op de levering van fietsen in eigendom van de gemeente en het bijbehorende onderhoud, reparatie en service. Lease- en huurconstructies maken geen onderdeel uit van deze aanbesteding. De aanbesteding bestaat uit twee afzonderlijk te gunnen percelen: Perceel 1 – Handhavingsfietsen Dit perceel betreft de levering van handhavingsfietsen, waaronder robuuste fietsen zoals mountainbikes en elektrische varianten, die worden ingezet bij de uitvoering van toezicht- en handhavingstaken. Perceel 2 – Bedrijfsfietsen Dit perceel betreft de levering van elektrische en niet-elektrische bedrijfsfietsen. Deze fietsen worden ingezet als functioneel vervoermiddel ter ondersteuning van de dagelijkse werkzaamheden, met name voor korte dienstreizen en verplaatsingen tussen locaties. Omvang Perceel 1 – Handhavingsfietsen De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 156.392, - exclusief btw over de maximale looptijd van vier jaar. Om beperkte volumewijzigingen gedurende de looptijd te kunnen opvangen, wordt voor de reguliere scope een maximale opdrachtwaarde van € 195.490, - exclusief btw gehanteerd. Daarnaast is de volgende herzieningsmogelijkheid voorzien: Uitbreiding handhavingsfietsen: als gevolg van personele wijzigingen, veranderingen in mobiliteitsbeleid of organisatorische verschuivingen kan sprake zijn van uitbreiding met maximaal tien (10) handhavingsfietsen. De maximale financiële omvang van deze uitbreiding bedraagt € 56.000, - exclusief btw, bestaande uit maximaal € 50.000, - voor aanschaf en € 6.000, - voor onderdelen en onderhoud. Daarmee bedraagt de maximale financiële omvang voor Perceel 1 inclusief deze herzieningsmogelijkheid € 251.490, - exclusief btw. Omvang Perceel 2 – Bedrijfsfietsen De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 292.916, - exclusief btw over de maximale looptijd van vier jaar. Om beperkte volumewijzigingen gedurende de looptijd te kunnen opvangen, wordt voor de reguliere scope een maximale opdrachtwaarde van € 366.145, - exclusief btw gehanteerd. Daarnaast zijn de volgende herzieningsmogelijkheden voorzien: Uitbreiding elektrische bedrijfsfietsen: bij vervanging van reguliere bedrijfsfietsen kan gedurende de looptijd worden gekozen voor uitbreiding met maximaal vijftien (15) elektrische bedrijfsfietsen. De maximale financiële omvang hiervan bedraagt € 67.200, - exclusief btw, bestaande uit maximaal € 36.000, - voor aanschaf en € 31.200, - voor onderdelen en onderhoud. Uitbreiding elektrische bedrijfsfietsen in verband met dienstreizen: als gevolg van gewijzigd mobiliteitsbeleid kan voor een groep medewerkers behoefte ontstaan aan aanvullende elektrische fietsen. Hiervoor kan de vloot worden uitgebreid met maximaal twintig (20) elektrische bedrijfsfietsen. De maximale financiële omvang van deze uitbreiding bedraagt € 104.000, - exclusief btw. Daarmee bedraagt de maximale financiële omvang voor Perceel 2 inclusief deze herzieningsmogelijkheden € 537.345, - exclusief btw. De totale maximale financiële omvang van beide percelen gezamenlijk bedraagt daarmee € 788.835, - exclusief btw. De betreffende Raamovereenkomst eindigt uiterlijk na afloop van de maximale contractduur of eerder wanneer de voor het betreffende perceel geldende maximale opdrachtwaarde is bereikt.
Internal identifier: 25.Z.107
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbesteding wordt uitgevoerd door middel van een Europese openbare procedure. De geraamde totale waarde van de opdracht ligt boven de geldende Europese drempelwaarde voor leveringen. De openbare procedure bestaat uit één fase. Alle geïnteresseerde ondernemingen kunnen rechtstreeks een Inschrijving indienen. De geschiktheid van de Inschrijvers en de inhoudelijke Inschrijvingen worden binnen dezelfde procedure beoordeeld. Voor een openbare procedure is gekozen omdat de eerdere inkoop van bedrijfsfietsen meervoudig onderhands heeft plaatsgevonden, maar de huidige omvang van de behoefte een Europese aanbesteding noodzakelijk maakt.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34430000 Bicycles
Additional classification (cpv): 34422000 Cycles with auxiliary motors, 34431000 Non-motorised bicycles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Handhavingsfietsen
Description: Dit perceel betreft de levering van handhavingsfietsen, waaronder robuuste fietsen zoals mountainbikes en elektrische varianten, die worden ingezet bij de uitvoering van toezicht- en handhavingstaken. De opdracht omvat: • de levering van handhavingsfietsen in eigendom van de gemeente; • de levering van bijbehorende onderdelen en accessoires; • onderhoud, reparatie en service gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst. Omvang Perceel 1 – Handhavingsfietsen De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 156.392, - exclusief btw over de maximale looptijd van vier jaar. Om beperkte volumewijzigingen gedurende de looptijd te kunnen opvangen, wordt voor de reguliere scope een maximale opdrachtwaarde van € 195.490, - exclusief btw gehanteerd. Daarnaast is de volgende herzieningsmogelijkheid voorzien: Uitbreiding handhavingsfietsen: als gevolg van personele wijzigingen, veranderingen in mobiliteitsbeleid of organisatorische verschuivingen kan sprake zijn van uitbreiding met maximaal tien (10) handhavingsfietsen. De maximale financiële omvang van deze uitbreiding bedraagt € 56.000, - exclusief btw, bestaande uit maximaal € 50.000, - voor aanschaf en € 6.000, - voor onderdelen en onderhoud. Daarmee bedraagt de maximale financiële omvang voor Perceel 1 inclusief deze herzieningsmogelijkheid € 251.490, - exclusief btw.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 34422000 Cycles with auxiliary motors
Options:
Description of the options: De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomsten is 1 februari 2027. De Raamovereenkomsten worden aangegaan voor een initiële looptijd van twee (2) jaar, met de mogelijkheid voor Opdrachtgever om deze twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. De maximale reguliere looptijd bedraagt daarmee vier (4) jaar.
Lot: LOT-0002
Title: Bedrijfsfietsen
Description: Dit perceel betreft de levering van elektrische en niet-elektrische bedrijfsfietsen. Deze fietsen worden ingezet als functioneel vervoermiddel ter ondersteuning van de dagelijkse werkzaamheden, met name voor korte dienstreizen en verplaatsingen tussen locaties. De opdracht omvat: • de levering van nieuwe bedrijfsfietsen in eigendom van de gemeente; • de levering van bijbehorende onderdelen en accessoires; • onderhoud, reparatie en service gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 292.916, - exclusief btw over de maximale looptijd van vier jaar. Om beperkte volumewijzigingen gedurende de looptijd te kunnen opvangen, wordt voor de reguliere scope een maximale opdrachtwaarde van € 366.145, - exclusief btw gehanteerd. Daarnaast zijn de volgende herzieningsmogelijkheden voorzien: Uitbreiding elektrische bedrijfsfietsen: bij vervanging van reguliere bedrijfsfietsen kan gedurende de looptijd worden gekozen voor uitbreiding met maximaal vijftien (15) elektrische bedrijfsfietsen. De maximale financiële omvang hiervan bedraagt € 67.200, - exclusief btw, bestaande uit maximaal € 36.000, - voor aanschaf en € 31.200, - voor onderdelen en onderhoud. Uitbreiding elektrische bedrijfsfietsen in verband met dienstreizen: als gevolg van gewijzigd mobiliteitsbeleid kan voor een groep medewerkers behoefte ontstaan aan aanvullende elektrische fietsen. Hiervoor kan de vloot worden uitgebreid met maximaal twintig (20) elektrische bedrijfsfietsen. De maximale financiële omvang van deze uitbreiding bedraagt € 104.000, - exclusief btw. Daarmee bedraagt de maximale financiële omvang voor Perceel 2 inclusief deze herzieningsmogelijkheden € 537.345, - exclusief btw. De totale maximale financiële omvang van beide percelen gezamenlijk bedraagt daarmee € 788.835, - exclusief btw. De betreffende Raamovereenkomst eindigt uiterlijk na afloop van de maximale contractduur of eerder wanneer de voor het betreffende perceel geldende maximale opdrachtwaarde is bereikt.
Internal identifier: 2