762561-2026 - Competition
Poland – Composition and purity testing and analysis services – Wymiana bądź filtracja oleju hydraulicznego oraz filtrów na jazach klapowych ZZ Opole
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wymiana bądź filtracja oleju hydraulicznego oraz filtrów na jazach klapowych ZZ Opole
Description: Przedmiotem zamówienia podstawowego jest usługa polegająca na wykonaniu: • filtracji oleju w 11 agregatach (1 agregat na obiekcie hydraulicznym Januszkowice i 10 agregatów na obiekcie hydraulicznym Krapkowice) oraz badania oleju (39 próbek na 5 obiektach: obiekt hydrotechniczny Januszkowice, obiekt hydrotechniczny Krępa, obiekt hydrotechniczny Groszowice, obiekt hydrotechniczny Wróblin, obiekt hydrotechniczny Dobrzeń). W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje: • w przypadku bezskutecznej filtracji aktualnie używanego oleju wykonanie wymiany tego oleju i filtracji przedmiotowego oleju w 11 agregatach (1 agregat na obiekcie hydraulicznym Januszkowice i 10 agregatów na obiekcie hydraulicznym Krapkowice). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Internal identifier: C.ROZ.270.2.199.2026.MB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71610000 Composition and purity testing and analysis services
Additional classification (cpv): 71356100 Technical control services
5. Lot
Lot: LOT-0001