762648-2026 - Competition
Croatia – Parts of machinery for mining, quarrying and construction – REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA I PRIKLJUČNE OPREME ZA GRAĐEVINARSTVO
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA I PRIKLJUČNE OPREME ZA GRAĐEVINARSTVO
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA I PRIKLJUČNE OPREME ZA GRAĐEVINARSTVO Naručitelj za ovaj predmet nabave ima aktivne okvirne sporazume za grupe 1., 2., 5., 7., 8., 9., 10. koji traju do 04.06.2027. g., za grupu 3. do 11.06.2027. g., a za grupu 12. i 14. do 12.06.2027. g. Okvirni sporazumi koje će naručitelj sklopiti temeljem ovog postupka javne nabave početi će se koristiti po isteku ili financijskoj iskorištenosti navedenih aktivnih okvirnih sporazuma. Ponude se mogu dostaviti za jednu, nekoliko ili za sve grupe predmeta nabave.
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE WIRTGEN
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE WIRTGEN
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-1
Lot: LOT-0002
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE VOGELE
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE VOGELE
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-2
Lot: LOT-0003
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE CATERPILLAR
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE CATERPILLAR
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-3
Lot: LOT-0004
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE BOBCAT
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE BOBCAT
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-4
Lot: LOT-0005
Title: REZERVNI DIJELOVI I POPRAVAK PRIKLJUČNE OPREME PIETSCH
Description: REZERVNI DIJELOVI I POPRAVAK PRIKLJUČNE OPREME PIETSCH
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-5
Lot: LOT-0006
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA MARKE FIAT HITACHI
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA MARKE FIAT HITACHI
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-6
Lot: LOT-0007
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE BOMAG
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE BOMAG
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-7
Lot: LOT-0008
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA ZA MANIPULACIJU OTPADOM METSO
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA ZA MANIPULACIJU OTPADOM METSO
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-8
Lot: LOT-0009
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE HAMM
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS RADNIH STROJEVA MARKE HAMM
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-9
Lot: LOT-0010
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS GRAĐEVINSKIH STROJEVA MARKE JCB
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS GRAĐEVINSKIH STROJEVA MARKE JCB
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-10
Lot: LOT-0011
Title: REZERVNI DIJELOVI I POPRAVAK STROJA ATLAS
Description: REZERVNI DIJELOVI I POPRAVAK STROJA ATLAS
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-11
Lot: LOT-0012
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS PRIKLJUČNE OPREME RASCO
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS PRIKLJUČNE OPREME RASCO
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-12
Lot: LOT-0013
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA MARKE HYUNDAI
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA MARKE HYUNDAI
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-13
Lot: LOT-0014
Title: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA I PRIKLJUČNE OPREME MARKE NEW HOLLAND
Description: REZERVNI DIJELOVI, POPRAVAK I SERVIS STROJEVA I PRIKLJUČNE OPREME MARKE NEW HOLLAND
Internal identifier: 2026-2427, KLASA: 406-03/26-01/565-14