2. Procedure
Procedure
Title: EOA Inhuur van uitzendkrachten t/m schaal 8
Description: In deze aanbesteding gaat het om de inhuur van uitzendkrachten tot en met schaal 8. De inhuur van functies in schaal 9 en hoger zijn uitdrukkelijk uitgezonderd van deze aanbesteding. Met het afsluiten van de Raamovereenkomsten willen de Aanbestedende diensten een samenwerking en partnerschap tussen de Aanbestedende diensten en de Opdrachtnemers realiseren. Perceel Basisraming 4 jaar 1 € 2.500.000 excl. btw 2 € 5.152.000 excl. btw,
Internal identifier: 75872-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79621000 Supply services of office personnel
Additional classification (cpv): 75131100 General personnel services for the government
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Gemeente Oldambt
Description: Perceel 1 betreft de reguliere inhuur van uitzendkrachten tot en met schaal 8 voor gemeente Oldambt. Structurele werving voor reguliere dienstverbanden, tijdelijk of vast, valt buiten de scope. Functies in schaal 9 en hoger vallen eveneens buiten dit perceel. De inhuurbehoefte kan onder meer ontstaan door capaciteitsgebrek, ziekte of zwangerschapsverlof en tijdelijke extra capaciteit. Het doel van deze aanbesteding is om voor de tijdelijke inhuur van personeel tot en met schaal 8 betrouwbare en professionele samenwerkingspartners te contracteren. Hiermee wil de gemeente Oldambt leidinggevenden en de organisatie ontlasten in het proces van tijdelijke inhuur en tegelijkertijd zorgen voor een snelle en passende invulling van tijdelijke personeelsbehoeften. De gemeente streeft naar een duurzame samenwerking met partijen die de organisatie en haar behoeften kennen, afspraken nakomen en waarop gedurende de looptijd van de overeenkomst kan worden gebouwd. Indicatieve functies • Medewerker receptie en telefonie; facilitair medewerker; DIV-medewerker • Administratieve ondersteuning, HR Services, financiële administratie en informatiebeheer • Bestuurssecretariaat, managementassistent, griffiemedewerker en consulent leerlingenvervoer • Buitendienst, afval-brengstation, chauffeur vrachtauto, schilder/timmerman • Sporthalbeheerder/brugwachter, wijkbeheer, monteurs tuin & park, rioolgemalen en installatiewerk Deze lijst is niet limitatief, maar uitsluitend bedoeld om een beeld te geven van de diverse functies. Perceel Basisraming 4 jaar 1 € 2.500.000 excl. btw
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Opvang Oekraïne
Description: Perceel 2 betreft reguliere inhuur van uitzendkrachten tot en met schaal 8 voor de opvang van ontheemden uit Oekraïne, gecombineerd met een bijdrage aan participatie en arbeidsparticipatie van bewoners. Structurele werving voor reguliere dienstverbanden, tijdelijk of vast, valt buiten de scope. Functies in schaal 9 en hoger vallen eveneens buiten dit perceel. De inhuurbehoefte kan onder meer ontstaan door capaciteitsgebrek, ziekte of zwangerschapsverlof en tijdelijke extra capaciteit. De gemeente zoekt een samenwerkingspartner die niet alleen tijdelijke arbeidskrachten levert, maar ook bijdraagt aan continuïteit, kwaliteit en maatschappelijke doelstellingen van de opvang. • Beschikbaar stellen van geschikte medewerkers voor de opvang • Continuïteit van de personele bezetting en vervanging bij uitval • Begeleiding van ingezette medewerkers en beperking van personeelsverloop • Bijdragen aan participatie en arbeidsparticipatie van bewoners • Opbouwen en onderhouden van verbindingen met werkgevers en relevante regionale organisaties Participatie en regionale arbeidsmarkt Van de opdrachtnemer wordt verwacht dat deze bewoners die kunnen en willen werken ondersteunt bij het vinden en behouden van betaald werk, verbindingen met werkgevers legt en praktische belemmeringen zoals taal, vervoer, werktijden en onbekendheid met de Nederlandse arbeidsmarkt helpt adresseren. Een lokaal kantoor is niet vereist; wel moet vanaf de start voldoende kennis van en toegang tot de regionale arbeidsmarkt zijn georganiseerd. 1.1 Indicatieve functies De werkzaamheden binnen de opvang bestaan voor een belangrijk deel uit operationele, administratieve, facilitaire en ondersteunende werkzaamheden. • Woonbegeleider; • Facilitair medewerker; • Groenmedewerker. • Administratieve ondersteuning; • Buitendienst; Deze lijst is niet limitatief, maar uitsluitend bedoeld om een beeld te geven van de diverse functies. € 5.152.000 excl. btw,
Internal identifier: 2