762943-2026 - Competition
Slovakia – Electric motors – Dodávka Elektromotora BQDV pre Atómové elektrárne Mochovce
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka Elektromotora BQDV pre Atómové elektrárne Mochovce
Description: Predmetom zákazky je dodanie nového 1ks elektromotora BQDV pre AE Mochovce, typ 2V 328-16V alebo ekvivalent. Rozsah dodávky musí byť úplný, so všetkým vybavením a príslušenstvom, ktoré je nevyhnutné pre bezpečnú a spoľahlivú prevádzku. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane technických špecifikácií je uvedený v súťažných podkladoch.
Internal identifier: 2026/18453
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31110000 Electric motors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece