763048-2026 - Competition
Romania – Medical consumables – SET DE CAMERA UNICA FOLOSINTA : 1. Cearceaf cu elastic de unica folosinta 90x225 2. Set pat unica folosinta compus din:fata pilota 140x200,fata perna 50x70, cearceaf cu elastic 90x200 3. Patura unica folosinta 4. Pijama unica folosinta 5. Papuci unica folosinta
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: SET DE CAMERA UNICA FOLOSINTA : 1. Cearceaf cu elastic de unica folosinta 90x225 2. Set pat unica folosinta compus din:fata pilota 140x200,fata perna 50x70, cearceaf cu elastic 90x200 3. Patura unica folosinta 4. Pijama unica folosinta 5. Papuci unica folosinta
Description: Autoritatea contractanta organizatoare, Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Bistrita intenționează să achiziționeze echipamente medicale: SET DE CAMERA UNICA FOLOSINTA : 1. Cearceaf cu elastic de unica folosinta 90x225 2. Set pat unica folosinta compus din:fata pilota 140x200,fata perna 50x70, cearceaf cu elastic 90x200 3. Patura unica folosinta 4. Pijama unica folosinta 5. Papuci unica folosinta prin procedura de licitație deschisă. Furnizorul trebuie să furnizeze produsele în conformitate cu cerințele solicitate prin caietul de sarcini. Termenele in care autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare solicitate de operatorii economici interesati: în a 11-a zi inainte de termenul limită stabilit în anunțul de participare pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile.
Internal identifier: SCJUB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: SET DE CAMERA UNICA FOLOSINTA
Internal identifier: 1