763202-2026 - Competition
Slovakia – Natural gas – Dodávka zemného plynu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka zemného plynu
Description: Predmetom tejto zákazky na dodanie tovaru je zabezpečenie nákupu a dodávky zemného plynu pre roky 2027 a 2028 spolu s distribučnými a prepravnými službami spojenými s nákupom a dodávkou zemného plynu pre odberné miesta v počte 5 odberných miest špecifikovaných verejným obstarávateľom, vrátane prenesenia zodpovednosti za odchýlku na dodávateľa. Dodávka zemného plynu spolu s distribučnými a prepravnými službami musí byť zabezpečená v zmysle zákona č. 251/2012 Z. z. o energetike a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v zmysle zákona č. 250/2012 Z. z. o regulácii v sieťových odvetviach v znení neskorších prepisov.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Additional classification (cpv): 65200000 Gas distribution and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: NUDTARCH 01