2. Procedure
Procedure
Title: IZVAJANJE NADZORA NAD GRADNJO IN OPREMO ZA PRETOVOR SIPKIH ALI RAZSUTIH TOVOROV- SKLOP 1: IZVAJANJE STROKOVNEGA NADZORA, IZDELAVA VN IN NALOG KOORDIN. VPD PRI POSTAVITVI KAMIONSKE NAKLADALNE POSTAJE
Description: Predmet naročila je Izvajanje nadzora nad gradnjo in opremo za pretovor sipkih ali razsutih tovorov« SKLOP 1: Izvajanje strokovnega nadzora, izdelava varnostnega načrta in opravljanje strokovnih nalog koordinatorja VPD pri postavitvi kamionske nakladalne postaje ob razdelilni postaji 1.
Internal identifier: JN 55/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 610913