2. Procedure
Procedure
Title: Διακήρυξη 5/2026 Ηλεκτρονικού Δημόσιου Ανοιχτού διαγωνισμού, σε Τμήματα, άνω των ορίων του ν. 4412/2016 Α/Α ΕΣΗΔΗΣ: 575023 Α/Α ΕΣΗΔΗΣ: 575024
Description: Τμήμα 1«Παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών υποστήριξης της αρμόδιας Ειδικής Υπηρεσίας Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών Υποθέσεων (Ε.Υ.ΣΥ.Δ.-Μ.Ε.Υ.) και των εμπλεκόμενων φορέων για την αποτελεσματική εφαρμογή της Πρώτης Ελβετικής Συνεισφοράς, σύμφωνα με το κανονιστικό και συμβατικό πλαίσιο που απορρέει από τη Συμφωνία Πλαίσιο και τους Κανονισμούς Εφαρμογής (Framework Agreement Regulations)»- Τμήμα 2 Παροχή Υπηρεσιών Ορκωτού Ελεγκτή για την αποτελεσματική εφαρμογή της Πρώτης Ελβετικής Συνεισφοράς, σύμφωνα με το κανονιστικό και συμβατικό πλαίσιο που απορρέει από τη Συμφωνία Πλαίσιο και τους Κανονισμούς Εφαρμογής (Framework Agreement Regulations)»-
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79411000 General management consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Τμήμα 1«Παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών υποστήριξης της αρμόδιας Ειδικής Υπηρεσίας Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών Υποθέσεων (Ε.Υ.ΣΥ.Δ.-Μ.Ε.Υ.)
Description: Παροχή εξειδικευμένων υπηρεσιών υποστήριξης της αρμόδιας Ειδικής Υπηρεσίας Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών Υποθέσεων (Ε.Υ.ΣΥ.Δ.-Μ.Ε.Υ.) και των εμπλεκόμενων φορέων για την αποτελεσματική εφαρμογή της Πρώτης Ελβετικής Συνεισφοράς, σύμφωνα με το κανονιστικό και συμβατικό πλαίσιο που απορρέει από τη Συμφωνία Πλαίσιο και τους Κανονισμούς Εφαρμογής (Framework Agreement Regulations)
Internal identifier: Διακήρυξη 5
Quantity: 1 hour
Lot: LOT-0002
Title: Τμήμα 2 Παροχή Υπηρεσιών Ορκωτού Ελεγκτή για την αποτελεσματική εφαρμογή της Πρώτης Ελβετικής Συνεισφοράς,
Description: Παροχή Υπηρεσιών Ορκωτού Ελεγκτή για την αποτελεσματική εφαρμογή της Πρώτης Ελβετικής Συνεισφοράς, σύμφωνα με το κανονιστικό και συμβατικό πλαίσιο που απορρέει από τη Συμφωνία Πλαίσιο και τους Κανονισμούς Εφαρμογής (Framework Agreement Regulations
Internal identifier: Διακήρυξη 5/2026
Main classification (cpv): 79212100 Financial auditing services