2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do AMW Towarzystwa Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 8 Ustawy.
Previous notice: 592630-2026
Internal identifier: 103.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001