764108-2026 - Competition
Poland – Electricity distribution and related services – Kompleksowa usługa oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie miasta Elbląg na wydzielonej sieci oświetleniowej stanowiącej własność Gminy Miasta Elbląg z uwzględnieniem jej modernizacji
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services - Works
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa usługa oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie miasta Elbląg na wydzielonej sieci oświetleniowej stanowiącej własność Gminy Miasta Elbląg z uwzględnieniem jej modernizacji
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa oświetlenia miejsc i dróg publicznych na terenie miasta Elbląga na wydzielonej sieci oświetleniowej stanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg z uwzględnieniem jej modernizacji.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 65300000 Electricity distribution and related services
Additional classification (cpv): 50232100 Street-lighting maintenance services, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment, 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa oświetlenia miejsc i dróg publicznych na terenie miasta Elbląga na wydzielonej sieci oświetleniowej stanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg z uwzględnieniem jej modernizacji. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie i podłączenie pod napięcie oświetlenia zewnętrznego na drogach i placach Gminy Miasto Elbląg; 2) zapewnienie dostaw energii elektrycznej wraz z jej dystrybucją; 3) konserwację i utrzymanie infrastruktury oświetleniowej; 4) wykonanie przebudowy (modernizacji) oświetlenia Termin wykonania zamówienia: 48 miesięcy od dnia 01.01.2027 r., a jeżeli umowa zostanie podpisana po 01.01.2027 r. to 48 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Options:
Description of the options: Nie dotyczy