2. Procedure
Procedure
Title: Zakup, dostawa i montaż nowoczesnego toru wizyjnego i zestawów narzędzi laparoskopowych na potrzeby Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce w ramach realizacji zadania pod nazwą „Wzrost dostępności i jakości świadczeń z zakresu chirurgii małoinwazyjnej poprzez zakup nowoczesnego toru wizyjnego i zestawów narzędzi laparoskopowych”
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż nowoczesnego toru wizyjnego i zestawów narzędzi laparoskopowych na potrzeby Bloku Operacyjnego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i Umowy – Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznikiem nr 2 do SWZ i Umowy –Zestawienie warunków, parametrów wymaganych, które stanowią integralną część SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products, 33169400 Surgical containers, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33162200 Operating-theatre instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zakup, dostawa i montaż nowoczesnego toru wizyjnego i zestawów narzędzi laparoskopowych na potrzeby Bloku Operacyjnego dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce