764296-2026 - Competition
Belgium – Weed-clearance services – Onkruidbestrijding voor een termijn van 4 jaar
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Onkruidbestrijding voor een termijn van 4 jaar
Description: Onkruidbestrijding voor een termijn van 1 jaar, driemaal verlengbaar, met een maximale looptijd van vier jaar. Op het grondgebied van Diest wordt op verscheidene plaatsen alternatieve onkruidbeheersing toegepast. Deze bestrijding van onkruid gebeurt door milieuvriendelijke, duurzame methodieken en machines.
Internal identifier: FD\KGO\2026-027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77312000 Weed-clearance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: FD\KGO\2026-027 - 1
Internal identifier: 1