764510-2026 - Competition
Poland – Shredders – Dostawa niszczarek, materiałów biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, obejmujących tonery, tusze, folie na potrzeby Narodowego Instytutu Kardiologii w Warszawie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa niszczarek, materiałów biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, obejmujących tonery, tusze, folie na potrzeby Narodowego Instytutu Kardiologii w Warszawie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa niszczarek, materiałów biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i faksów, obejmujących w szczególności tonery, tusze, folie, materiały oryginalne i równoważne (zamienniki), zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Dostarczany asortyment musi być fabrycznie nowy, wolny od wad oraz spełniać wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącymi integralne załączniki do SWZ Zamawiający przewiduje prawo opcji w części 3 przedmiotowego postępowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 oraz dodatkowo dla części 3 postępowania załącznik nr 2a do niniejszej SWZ. Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8c do SWZ.
Internal identifier: ZP.060.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30191400 Shredders
Additional classification (cpv): 30199760 Labels, 30199100 Carbon paper, self-copy paper, paper duplicator stencils and carbonless paper, 30125110 Toner for laser printers/fax machines, 30125120 Toner for photocopiers, 30192300 Ink ribbons, 22600000 Ink, 30125000 Parts and accessories of photocopying apparatus, 30124000 Parts and accessories of office machines, 03220000 Vegetables, fruits and nuts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I - Dostawa niszczarek
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowy
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część II - Dostawa etykiet termicznych, kalki, papieru do drukarek i etykiet
Internal identifier: Część nr 2
Main classification (cpv): 30199760 Labels
Additional classification (cpv): 30199100 Carbon paper, self-copy paper, paper duplicator stencils and carbonless paper
Lot: LOT-0003
Title: Część III - Dostawa tonerów, tuszy, taśm barwiących i etykiet termicznych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznik nr 2a do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: Część nr 3
Main classification (cpv): 30125110 Toner for laser printers/fax machines
Additional classification (cpv): 30125120 Toner for photocopiers, 30192300 Ink ribbons, 22600000 Ink, 30125000 Parts and accessories of photocopying apparatus, 30124000 Parts and accessories of office machines, 30199760 Labels
Options:
Description of the options: W przypadku podjęcia przez Zamawiającego decyzji o skorzystaniu z prawa opcji – opcjonalny zakres zamówienia będzie wykonany w terminie 6 miesięcy od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji.