764521-2026 - Competition
Poland – Road transport services – Regularny przewóz osób niepełnosprawnych z miejsc ich zamieszkania na terenie miasta Oświęcim do placówek oświatowych i z powrotem w okresie od 04 stycznia 2027 r. do 31 sierpnia 2027 r.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Regularny przewóz osób niepełnosprawnych z miejsc ich zamieszkania na terenie miasta Oświęcim do placówek oświatowych i z powrotem w okresie od 04 stycznia 2027 r. do 31 sierpnia 2027 r.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest regularny przewóz osób niepełnosprawnych (dzieci i dorosłych) z miejsc ich zamieszkania na terenie miasta Oświęcim do placówek oświatowych i z powrotem, wraz z zapewnieniem opieki przewożonym osobom, w okresie od 04 stycznia 2027 r. do 31 sierpnia 2027 r. 2. Przewozy należy realizować na trasie dom-placówka-dom codziennie w dni nauki szkolnej, chyba że zapisy SWZ stanowią inaczej, albo osoba w danym okresie nie uczęszcza do placówki z powodu zaistnienia okoliczności indywidualnych (np. choroba). 3. Wykonawca zapewnia opiekę przewożonym osobom. 4. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego, warunki realizacji zamówienia, rękojmi, odbioru i rozliczenia określone zostały we wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego, stanowiącym załącznik do SWZ. 5. Dokumenty publikowane przez Zamawiającego w związku z przedmiotowym postępowaniem, stanowią całość i są podstawą dla obliczenia przez wykonawców ceny ofertowej oraz dla określenia obowiązków wykonawcy wynikających z przekazania mu do realizacji przedmiotowego zamówienia.
Internal identifier: ZP.271.31.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2026 r. poz. 793, dalej: „ustawa Pzp”). 2. Wartość zamówienia przekracza progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. W zakresie proceduralnym nieuregulowanym SWZ zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Additional classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001