2. Procedure
Procedure
Title: EU aanbesteding Meubilair Stichting UN1EK
Description: De aanbesteding richt zich primair op meubilair voor het primair onderwijs (PO), waaronder tafels, stoelen, kasten en overige inrichtingselementen. Het assortiment dient tevens een complete lijn kleutermeubilair te omvatten, passend binnen dezelfde productfamilie en uitstraling. Daarnaast moeten maatwerkoplossingen beschikbaar zijn voor specifieke onderwijsomgevingen, zoals het speciaal basisonderwijs (SBO). Hoewel kinderopvangorganisaties niet onder de aanbestedingsplicht vallen, dienen zij indien gewenst wel gebruik te kunnen maken van de overeenkomst. Het assortiment moet daarom ook geschikt zijn voor opvanglocaties en waar mogelijk aansluiten bij dezelfde uniforme productlijn. Het betreft een Raamovereenkomst voor vier (4) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee (2) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes (6) jaar duren. De aanbesteding richt zich primair op meubilair voor het primair onderwijs (PO), waaronder tafels, stoelen, kasten en overige inrichtingselementen. Het assortiment dient tevens een complete lijn kleutermeubilair te omvatten, passend binnen dezelfde productfamilie en uitstraling. Daarnaast moeten maatwerkoplossingen beschikbaar zijn voor specifieke onderwijsomgevingen, zoals het speciaal basisonderwijs (SBO). Hoewel kinderopvangorganisaties niet onder de aanbestedingsplicht vallen, dienen zij indien gewenst wel gebruik te kunnen maken van de overeenkomst. Het assortiment moet daarom ook geschikt zijn voor opvanglocaties en waar mogelijk aansluiten bij dezelfde uniforme productlijn. Het betreft een Raamovereenkomst voor vier (4) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee (2) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes (6) jaar duren.
Internal identifier: 2026-MEU304281
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het betreft een Raamovereenkomst voor vier (4) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee (2) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes (6) jaar duren.