764536-2026 - Competition
Hungary – Passenger cars – Személygépjármű-beszerzés tartós bérlet keretében
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Személygépjármű-beszerzés tartós bérlet keretében
Description: Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt., mint ajánlatkérő személygépjárműveket kíván beszerezni (A, B, C kategóriákban) tartós bérleti szerződés keretében, 4 éves időtartamra, flottakezelési szolgáltatások biztosításával, a műszaki leírásban részletezetteknek megfelelően. "A" kategória: 1 db középkategóriájú elektromos személygépjármű beszerzése tartós bérleti szerződés keretében, a hozzá kapcsolódó flottakezelési szolgáltatások biztosításával; "B" kategória: 1 db közép kategóriájú hibrid személygépjármű beszerzése tartós bérleti szerződés keretében, a hozzá kapcsolódó flottakezelési szolgáltatások biztosításával; "C" kategória: 1 db középkategóriájú 4 kerék meghajtású hibrid személygépjármű beszerzése tartós bérleti szerződés keretében, a hozzá kapcsolódó flottakezelési szolgáltatások biztosításával. Mindhárom kategóriában csak azonos gyártmányú gépjármű ajánlható meg, ugyanakkor az egyes kategóriák típusa eltérő lehet. Valamennyi gépjármű vonatkozásában a szállítható személyek száma 5 fő. A megajánlott személygépjárművek kizárólag újak lehetnek. Tervezett éves futás: 20.000 km Ajánlatkérő a rendelkezésre bocsátott ártáblában kéri az "alulfutás" és a "túlfutás" díját (Ft/km) is megadni. Annak figyelembe vételével, hogy a Gépjárművek becsült (20.000 km/év) és tényleges futásteljesítménye közti eltérésből (alul-, vagy túlfutás) eredő pénzügyi elszámolásra kizárólag a szerződés végén, a Szerződést lezáró elszámolási megállapodásban kerülhet sor. Az elszámolás alapja a Bérbeadó által a közbeszerzési eljárás során az ajánlatában (ártáblázatban) megjelölt, az alul-, illetve túlfutásra irányadó egységárak. A becsült és a tényleges futásteljesítmény közti eltérés (az esetleges alul-, illetve túlfutást) kizárólag a szerződés teljes, 48 hónapos, határozott időtartamára vetítve kerül megállapításra. A gépjárművek környezetvédelmi besorolása tekintetében elvárt minimumkövetelmény, hogy a megajánlott gépjárműveket meghajtó motor környezetvédelmi besorolása a CO, NOx, NMCH és PM kibocsátás tekintetében feleljen meg az "A" kategória esetében a „Kibocsátásmentes (KM)”, míg a "B" és "C" kategóriák esetén minimálisan az „EURO 6d” normának. A flottakezelési feladatokat részletesen a rendelkezésre bocsátott műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a beszerzendő gépjárműveket kizárólag Magyarország határán belül, vagyis belföldön kívánja használni, ezért az assistance szolgáltatás területi hatályát is Magyarországra korlátozza. A gépjárművek részletes specifikációját (minőségi és műszaki elvárásokat), valamint a kapcsolódó feladatok további részletezését a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy amennyiben a rendelkezésre bocsátott dokumentáció meghatározott gyártmányú eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és akár szerepel a megnevezés mellett, akár nem, azokkal Ajánlatkérő – a Kbt. 58. § (4) bekezdésében hivatkozott 321/2015. (X.30.) Korm. rend. 46. § (3) bekezdése alapján – egyenértékű megajánlásokat elfogad. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatában. A Gépjárművek részletes specifikációját (minőségi és műszaki elvárásokat), valamint a kapcsolódó feladatok további részletezését a műszaki leírás, ártábla és a szerződéstervezet tartalmazzák.
Internal identifier: EKR000552992026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR000552992026/1
Quantity: 3 pieces