2. Procedure
Procedure
Title: Zabezpečenie celodenného zmluvného stravovania VÚ 6335 Prešov
Description: Zabezpečenie celodenného zmluvného stravovania profesionálnych vojakov a zamestnancov Ministerstva obrany Slovenskej republiky - príslušníkov VÚ 6335 Prešov, VÚ 2025 Prešov a VÚ 3030 Zvolen – v stravovacom zariadení VÚ 6335 Prešov formou prenájmu časti stravovacieho zariadenia VÚ 6335 Prešov.
Internal identifier: SEVO-402-OSE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001