2. Procedure
Procedure
Title: Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai (TVAS)
Description: Pirkimas skaidomas į dvi pirkimo dalis. Ketinama įsigyti profesinių darbo drabužių valgyklos darbuotojams ir infrastruktūros darbuotojams.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Profesiniai darbo drabužiai valgyklos darbuotojams
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Profesiniai darbo drabužiai infrastruktūros darbuotojams
Internal identifier: 2