765096-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa cytometru przepływowego oraz kasety do ciekłego azotu dla Oddziału Hematologii i Transplantacji Szpiku w ramach projektu pn. „Budowa ośrodka diagnostyczno-profilaktycznego i modernizacja infrastruktury Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej imienia św. Jana z Dukli w Lublinie w celu poprawy dostępu i podniesienia jakości diagnostyki i leczenia onkologicznego w województwie lubelskim”.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa cytometru przepływowego oraz kasety do ciekłego azotu dla Oddziału Hematologii i Transplantacji Szpiku w ramach projektu pn. w ramach projektu pn. „Budowa ośrodka diagnostyczno-profilaktycznego i modernizacja infrastruktury Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej imienia św. Jana z Dukli w Lublinie w celu poprawy dostępu i podniesienia jakości diagnostyki i leczenia onkologicznego w województwie lubelskim”. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część 1 – Cytometr przepływowy – 1 szt. Część 2 – Kasety do ciekłego azotu – racki (stelaż) i kasety do LN2 – 1 zestaw 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi w SWZ dokumentami do siedziby Zamawiającego; b) montażu przedmiotu zamówienia we wskazanym przez Zamawiającego miejscu; c) instalacji i uruchomienia przedmiotu zamówienia; d) przeprowadzenia instruktażu personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i racjonalnej eksploatacji przedmiotu zamówienia; e) dostarczenia wraz z przedmiotem zamówienia instrukcji obsługi, kart gwarancyjnych, dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowej eksploatacji, zasad świadczenia usług przez autoryzowany serwis w okresie pogwarancyjnym, wykazu materiałów zużywalnych wykorzystywanych w bieżącej eksploatacji, pozostałej dokumentacji wymaganej prawem, realizacji pozostałych warunków określonych w SWZ; f) dostarczenia przedmiotu zamówienia w opakowaniach wykonanych z materiału łatwo poddającego się recyklingowi, bądź z materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych lub powinny być to opakowania objęte systemem wielokrotnego użytku. Materiały opakowania muszą być ręcznie łatwo sortowalne i nadawać się do recyklingu, a w ich skład powinien wchodzić jeden rodzaj materiału (np. tektura, papier, tworzywo sztuczne, materiał włókienniczy); g) przeprowadzenia szkolenia , które obejmuje elementy dotyczące regulacji i dostrajania parametrów sprzętu związanych z wykorzystaniem energii elektrycznej w celu zoptymalizowania zużycia energii. h) w przypadku, gdy przedmiotem zamówienia jest sprzęt/program informatyczny – sprzęt/program informatyczny spełnia wymagania określone w przepisach prawa powszechnie obowiązującego, w tym w ustawie z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne i ustawie z dnia 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia oraz aktów wykonawczych wydanych na podstawie tych ustaw, o ile przepisy te mają zastosowanie do przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: COZL/DZP/ED/3411/PN-101/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38434510 Cytometers
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 – Cytometr przepływowy
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 – Kasety do ciekłego azotu – racki (stelaż) i kasety do LN2 – 1 zestaw